اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

دستبند پلیس بر دستان سارق باغ ها در اصفهان

دستبند پلیس بر دستان سارق باغ ها در اصفهان

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سارق اموال باغ های خصوصی شهروندان در عملیات کارآگاهان این پلیس و اعتراف وی به 32 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ" حسین تُرکیان"  بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت اموال از باغ خصوصی متعلق به وی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از حضور در محل و بررسی های علمی و تخصصی خود دریافتند که این سرقت توسط یک سارق تک رو صورت گرفته و وی پس از اطمینان از عدم حضور کسی در باغ وارد آن شده و به سرقت اموال می پرداختته است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در این خصوص رد یابی های هوشمندانه صورت گرفت و در نهایت با انجام اقدامات علمی با همکاری نیروهای تجسس کلانتری 22 و28 متهم طی یک عملیات ضربتی در حالی که قصد سرقت از باغ دیگری داشت دستگیر شد.

سرهنگ تُرکیان با اشاره به اعتراف سارق به 32 فقره سرقت اموال از باغ های خصوصی شهروندان اظهار داشت: مالخر اموال مسروقه نیز با راهنمایی این سارق دستگیر و هر دو متهم برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.&پلیس 

کپی