اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

توقیف ماینرهای قاچاق در" نظرآباد "

توقیف ماینرهای قاچاق در" نظرآباد "

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد از کشف 46 دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "فرج اله اسدالهی" اظهار داشت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال قاچاق در یک ساختمان مسکونی در سطح شهر نظرآباد، بررسی موضوع در دستورکار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات میدانی ابتدا از صحت خبر مطمئن و سپس با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آنجا 46 دستگاه تولید ارز دیجیتال غیرمجاز کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی ماینر کشف شده را بالغ بر 10 میلیارد ریال برآورد کرده اند، اظهار داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد در پایان خاطر نشان کرد: پلیس با هرگونه اخلال در روند اقتصادی کشور طبق قانون برخورد جدی می کند و از شهروندان درخواست داریم در صورت مواجه شدن با موارد مشابه ، از طریق تماس با سامانه 110 موضوع را گزارش کنند.&پلیس

کپی