اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

توقف جنجالی سپاهان در شهر قدس؛ ارتباط با صدر قطع شد

توقف جنجالی سپاهان در شهر قدس؛ ارتباط با صدر قطع شد

سپاهان در ورزشگاه شهدای شهر قدس مقابل پیکان متوقف شد تا با وجود یک بازی بیشتر امکان رسیدن به پرسپولیس در صدر جدول را از دست بدهد.

تیم‌های پیکان تهران و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار جنجالی و پرحاشیه با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

ابتدا این تیم میزبان بود که به گل دست پیدا کرد. تیم پایتخت‌نشین از روی یک ضدحمله ۲۷ توپ را وارد دروازه سپاهان کرد. زننده این گل علیرضا کوشکی بود و اشتباه پیام نیازمند هم می‌توانست واکنش بهتری داشته باشد.

بعد از این گل، سپاهان برای جبران پیش کشید و پیش از سوت پایان نیمه اول به گل رسید. در دقیقه ۳۷ ارسال احسان حاج‌صفی از روی یک ضربه ایستگاهی از سمت راست در حالی وارد دروازه شد که محمدرضا خلعتبری و گئورگی ولسیانی در موقعیت مشکوک به آفساید به صورت مستقیم و غیر مستقیم روی توپ و مسیرش تاثیرگذار بودند اما میثم حیدری داور مسابقه با مشورت کمکش تصمیم گرفت تا این گل را تایید کند و نتیجه برابر شود. بازیکنان و کادر فنی پیکان اعتراض بسیار شدیدی را نسبت به این گل داشتند.

با این نتیجه طلایی‌پوشان دو امتیاز مهم را از دست دادند و با ۵۳ امتیاز از یک بازی بیشتر با یک امتیاز کمتر نسبت به پرسپولیس در رده دوم باقی ماندند. پیکان هم ۳۵ امتیازی شد و فعلا در رده هشتم جدول رده‌بندی باقی ماند. مهدی تارتار با این تساوی به تیم محبوبش پرسپولیس کمک بسیار ویژه‌ای کرد.

بازی به دلیل قطع برق با یک دقیقه تاخیر آغاز شد و نکته عجیب ماجرا گیر کردن علی خسروی، ناظر بازی در آسانسور پیش از شروع مسابقه بود. بین نیمه هم مهدی تارتار، سرمربی پیکان و محرم نویدکیا، سرمربی سپاهان، به دلیل مشکلاتی که در رختکن به وجود آمده بود تیمشان را در زمین نگه داشتند و داخل چمن نکات لازم را به شاگردانشان متذکر شدند.

ترکیب پیکان: علیرضا رضایی، امیر حسین رنگرز جدی، نادر محمدی، محمد خدابنده لو(آرش قادری)، علیرضا کوشکی(محمدامین درویشی)، ابراهیم صالحی، حسین پورامینی، آرمان قاسمی، امیر روستایی(رضا حبیب‌زاده)، سامان فلاح، مجید عیدی

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، گئورگی گولسیانی، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، جلال علی‌محمدی، یاسین سلمانی، سروش رفیعی(روح‌الله باقری)، احسان حاج‌صفی، محمدرضا حسینی، سجاد شهباززاده(کی‌روش استنلی)

کپی