اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

«فیلیمو کودک» راه اندازی شد/دسترسی آسان به «باب اسفنجی» و «بچه رئیس» برای کودکان

«فیلیمو کودک» راه اندازی شد/دسترسی آسان به «باب اسفنجی» و «بچه رئیس» برای کودکان

فیلیمو بخش جدیدی را برای دسترسی آسان کودکان به محصولات تصویری فراهم کرده است که این بخش از امروز(سه شنبه ۱۵ تیر) در اختیار کلیه کاربران قرار گرفته است.

 «فیلیمو کودک» با هدف دسترسی امن و آسان کودکان به محتوا اختصاصی خود و همچنین برطرف شدن دغدغه‌های والدین در مورد کنترل و نظارت روی محتوای مورد تماشای فرزندان طراحی و راه اندازی شد.

این اقدام پس از بررسی رفتار کاربران بر روی محتواهای مختلف در فیلیمو صورت گرفته است که طبق آمار ۴۲ درصد مخاطبان فیلیمو، انیمیشن تماشا می‌کنند.

این سرویس جدید شامل بخش‌های مختلف است که مهم‌ترین بخش آن محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمشنی است که امکان دسترسی آسان به کاراکترهای محبوب دنیای انیمیشن همچون «باب اسفنجی» و «بچه رئیس» و… را فراهم کرده است.

«موزیکال»، «هاپوها»، «پرنسس»، «فوتبالی»، «ماشین‌ها»، «ابر قهرمانی»، «دخترونه»، «مزرعه حیوانات»، «آموزش زبان انگلیسی» و… از بخش‌های دیدنی «فیلیمو کودک» است که به تفکیک موضوعات مطرح شده آثار مرتبط با خود را جمع آوری کرده است.

در فیلیمو کودک، بیش از ۳۰۷عنوان فیلم و ۲۰۸عنوان سریال وجود دارد که در مجموع ۵ هزار ۶۷۷ قسمت سریال در دسترس کاربران قرار دارد. از بین این آثار ۲۲فیلم ایرانی و ۲۸۵ فیلم غیر ایرانی است.

توجه به محتوای آموزشی نیز با ۶۴ فیلم و ۴ سریال آموزشی در دستور کار «فیلیمو کودک» قرار گرفته است که این محتوا دائم در حال به روزرسانی است.

راه اندازی این بخش می‌تواند به بهبود دسترسی کودکان به محتواهای مناسب سنین خود کمک کرده و خانواده ایرانی از یک فضای امن برای تفریح کودکان خود بهره‌مند شوند. علاقمندان و خانواده‌ها می‌توانند برای دسترسی آسان به بخش «فیلیمو کودک» به نشانی https://www.filimo.com/kids مراجعه کنند./ایلنا

کپی