اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

آغاز پخش فصل جدید «سریالیست» از ۱۷ تیر

آغاز پخش فصل جدید «سریالیست» از ۱۷ تیر

فصل جدید برنامه «سریالیست» از ۱۷ تیر با فضا، دکور و بخش‌های تازه به صورت هفتگی پنجشنبه‌ها ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه یک می‌رود.

فصل قبلی این برنامه در شب‌های نوروز ۱۴۰۰ از شبکه یک پخش شد و طی آن، بهترین سریال سال ۹۹ با استقبال و مشارکت مخاطبان و دریافت حدودا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار رای و نظر از سوی مردم، معرفی شد.

به دلیل استقبال مخاطبان و سریال سازان تلویزیون، با تصمیم شبکه قرار بر این شد سریالیست به صورت هفتگی ادامه داشته باشد و این بار به تولیدات ۱۴۰۰ سیما در حوزه سریال بپردازد.

این برنامه هر هفته پنجشنبه‌ها با عوامل و بازیگران یکی از سریال‌هایی که در سال جاری روی آنتن شبکه های مختلف سیما رفته‌اند، گفتگو می‌کند.

همچنین به جز بخش گفتگوی اصلی برنامه، سریالیست بخش‌های دیگری با موضوعات مختلف همچون خاطره بازی دارد و شخصیت های سریال‌های نوستالژیک (خاطره انگیز) مردم به برنامه می‌آیند و فضای ویژه ای با آنها رقم خواهد خورد. بررسی هفتگی یک پرونده در آیتمی با اجرای یکی از بازیگران سینما و تلویزیون از دیگر بخش های این برنامه است.

سریالیست با دکوری جدید تولید می شود و تنی چند از بازیگران و کمدین‌ها هم در این سری آیتم اجرا می‌کنند.

سری جدید این برنامه به تهیه کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که از پنجشنبه پیشرو (۱۷ تیر) هر هفته ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود./ایرنا

کپی