اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

قاچاق فرآورده های نفتی در "بندر عباس"

قاچاق فرآورده های نفتی در "بندر عباس"

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف 35 هزارو200 لیتر گازوئیل در شهرستان "بندر عباس" خبر داد.

 سردار "غلامرضا جعفری" در تشریح این خبر بیان داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در اجرای طرح ضربتی مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال مقادیر قابل توجهی سوخت در یکی از اسکله های شهرستان "بندرعباس" مطلع و رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل چند اکیپ به محل مورد نظر اعزام و پس از شناسایی 2 دستگاه کانتینر با عنوان حامل محلول402 مستقر در اسکله نسبت به  فک پلمب آنها اقدام کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: مأموران پس از فک پلمب کانتیرها مشاهده کردند، 35هزارو 200 لیتر گازوئیل قاچاق در آنها جاساز شده که سریعا سوخت های مذکور توقیف شد.

سردار جعفری با بیان اینکه تاکنون 2 متهم دراین رابطه دستگیر شده است، اذعان داشت: تلاش برای دستگیری سایر متهمان احتمالی این پرونده در دستور کار پلیس هرمزگان قرار دارد.

این مقام ارشد انتظامی استان ضمن تأکید بر عزم پلیس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی، خاطر نشان کرد: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور، زمینه ساز جرایم دیگر در سطح جامعه می شود.#پلیس

کپی