اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

ثبت 63 فقره سرقت در کارنامه سارقان

ثبت 63 فقره سرقت در کارنامه سارقان

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: اعضای باند 6 نفره سارقان لوازم خودرو و اماکن خصوصی در کرج دستگیرو در تحقیقات صورت گرفته از آنها 63 فقره انواع سرقت کشف شد.

 سرهنگ "محمد نادربیگی" با اعلام این خبر بیان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت بر روی سارقان سابقه دار، مشخص شد که یکی از متهمان تازه از زندان آزاد شده با تشکیل یک باند اقدام به سرقت لوازم خودرو و اماکن خصوصی در مناطق مختلف شهر کرج می کند.

وی افزود: در ادامه کارآگاهان با بررسی های میدانی و تحت نظر قرار دادن تحرکات متهمان از صحت اطلاعات اطمینان یافته و با هماهنگی مقام قضائی در چند عملیات جداگانه همه اعضای باند را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار داشت: متهمان پس از دستگیری ابتدا منکر انجام هرگونه سرقت بودند اما پس از مواجهه با مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 63 فقره سرقت لوازم خودرو و اماکن خصوصی در سطح شهر کرج اقرار کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری یک مالخر اموال مسروقه در خصوص این پرونده، گفت: با تلاش های صورت گرفته از سوی کارآگاهان، همه مال باختگان این پرونده شناسایی شده اند.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به انتقال متهمان به مراجع قضائی و روانه زندان شدن آن ها خاطرنشان کرد: تجهیز اماکن خصوصی و خودروها به لوازم بازدارنده تا حد زیادی از به سرقت رفتن آن ها جلوگیری می کند.#پلیس

کپی