اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

حاشیه بازی ذوب‌آهن و سایپا| اخراج دروازه‌بان ذوب‌آهن با مشورت داوران/ حرک زشت گردان و حمله به داور چهارم

حاشیه بازی ذوب‌آهن و سایپا| اخراج دروازه‌بان ذوب‌آهن با مشورت داوران/ حرک زشت گردان و حمله به داور چهارم

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از اخراج رفتار زننده‌ای را از خود نشان داد.

تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در اولین روز از هفته بیست و ششم لیگ برتر میزبان سایپا است.

*بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن هنگام اعزام به ورزشگاه فولادشهر، توسط جمعی از هواداران که مقابل هتل حضور پیدا کرده بودند تشویق و سپس با بدرقه آن‌ها راهی محل انجام مسابقه شدند.

*در دقیقه ششم بازی سانتر عبدالله حسینی از سمت چپ محوطه جریمه سایپا روی تیر دوم و پس از ضربه سر مدافع نارنجی پوشان در دستان دروازه‌بان این تیم قرار گرفت. در این صحنه کوروش ملکی معتقد بود توپ حسینی از خط رد شده و کمک داور باید ضربه پشت دروازه را اعلام می‌کرد.

*در دقیقه 11 بازی دروازه‌بان ذوب اهن که در مصاق تک به تک با مهاجم سایپا قرار گرفته بود، او را بیرون از محوطه جریمه با خطا متوقف کرد. داور پس از این اتفاق به گردان کارت زرد داد که اعتراض شدید نیمکت نشینان سایپا را در پی داشت. در این بین خنده‌ای معنادار فراز کمالوند قابل توجه بود.

*داور وسط پس از اعتراضات نیمکت نشینان سایپا در مشورت با داور چهارم، به گردان کارت قرمز داد و او را اخراج کرد. پس از این تصمیم، شهاب گردان به سمت داور چهارم حمله کرد و او را هل داد. در این بین چند نفر سعی داشتند دروازه بان ذوب آهن را آرام کنند اما او به شدت عصبانی بود و حتی قصد زدن کمک داور را داشت.

*بازیکنان و اعضای تیم ذوب آهن برای مدتی با جلال مرادی و داور چهارم مشغول گفت و گو و جروبحث بودند به همین خاطر بازی حدود 5دقیقه متوقف شد.

*در نهایت میلاد جهانی از زمین خارج شد و مهدی امینی دروازه بان ذخیره ذوب اهن درون دروازه ایستاد.

*در بین اعضای تیم ذوب آهن که کنار خط مشغول گفت و گو با ناظر بازی بودند، قاسم حدادی‌فر کاپیتان مصدوم این تیم نیز حضور داشت./ فارس

بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن هنگام اعزام به ورزشگاه فولادشهر، توسط جمعی از هواداران که مقابل هتل حضور پیدا کرده بودند تشویق و سپس با بدرقه آن‌ها راهی محل انجام مسابقه شدند.

کپی