اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آلکنو روی نام 3 بازیکن خط قرمز کشید

قائمی: کارشان با من اوج بی‌احترامی بود

قائمی:  کارشان با من اوج بی‌احترامی بود

تیم ملی والیبال مردان ایران برای حضور در بازی‌های المپیک توکیو تمرینات خود را از شنبه دوازدهم تیرماه با حضور 19 بازیکن آغاز کرد .

 با اعلام ولادیمیر آلکنو، سرمربی تیم ملی سعید معروف، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، امیر غفور، صابر کاظمی، بردیا سعادت، سیدمحمد موسوی، علی‌اصغر مجرد، مسعود غلامی، رضا عابدینی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، مرتضی شریفی، پوریا فیاضی، امیرحسین اسفندیار، مهدی مرندی و آرمان صالحی به اردوی تیم ملی دعوت شدند. همچنین مجتبی میرزاجانپور و فرهاد قائمی در تمرینات تیم ملی حاضر شدند تا شرایط فنی و فیزیکی پس از دوران مصدومیتشان از سوی کادر فنی مورد بررسی قرار بگیرد اما عصر یک شنبه آلکنو در تمرین حضور پیدا کرد و روی نام 3 بازیکن یعنی فرهاد قائمی، بردیا سعادت و محمدطاهر وادی خط قرمز کشید تا ترکیب تیم ملی برای اعزام به المپیک بیش از پیش مشخص شود. قائمی در شرایطی از اردوی تیم ملی خارج شد که چندی پیش محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال خبر حضور او در تیم ملی را اعلام کرد اما به یکباره و بدون هیچ تستی پسر گنبد کاووسی والیبال ایران از تیم ملی خط خورد. 
خط قرمز آلکنو روی نام قائمی باعث خشم او شد و این بازیکن باتجربه تیم ملی والیبال به فارس گفت: «برای خط زدنم از تیم ملی نه بحث فیزیکی مطرح بود و نه موضوع فنی! بدون حضور در تمرین گروهی، گفتند آماده نیستم. به‌خاطر میدان دادن به جوان ترها، تیم ملی را ترک کردم و هدفم این بود اما داورزنی از من خواست که به تیم ملی برگردم و این خواست مردم هم بود. واقعیت امر این است که فدراسیون دوست دارد که تیم ملی نتیجه بگیرد اما اطرافیان آلکنو دوست ندارند. کارشان با من، اوج بی‌احترامی بود. از قول من به آلکنو گفته‌اند که مصدوم هستم. آلکنو گفت تعداد بازیکنان زیاد است و مرسی که آمدید! او هیچ‌کاره‌ترین مربی تاریخ والیبال ایران است. آلکنو هیچ شناختی از والیبال ایران ندارد و فقط دنبال پول است.»
 
کپی