اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

دانلود فیلم جدید رایگان و سریال های جیران – میدان سرخ – زخم کاری با مووی لند

دانلود فیلم جدید رایگان و سریال های جیران – میدان سرخ – زخم کاری با مووی لند

با ظهور اینترنت و البته کاهش کیفیت محتوا های صدا و سیما، کم کم مفهومی به نام شبکه ی نمایش خانگی شکل گرفت که در واقع متشکل از چندین رسانه ی مختلف است و تولیدات سینمایی گوناگونی را به مشتریان ارائه می دهند.

دانلود فیلم رایگان

با ظهور اینترنت و البته کاهش کیفیت محتوا های صدا و سیما، کم کم مفهومی به نام شبکه ی نمایش خانگی شکل گرفت که در واقع متشکل از چندین رسانه ی مختلف است و تولیدات سینمایی گوناگونی را به مشتریان ارائه می دهند. این دسته از تولیدات به دلیل نوع ساختشان مورد توجه مخاطبان ایرانی قرار گرفته اند. همین موضوع عاملی بوده که سبب شده تا مخاطبان هر روزه در پی دانلود جدید ترین ساخته های این شبکه باشند. میزان آمار جستجوی عبارت هایی همچون دانلود سریال جیران، دانلود سریال زخم کاری و.... که جدیدترین ساخته های این شبکه است، می تواند بیانگر محبوبیت تولیدات آن باشد.

اگرچه این محبوبیت روز به روز بیشتر می شود اما گاهاً مخاطبان در دسترسی به این آثار دچار مشکل می شوند. شبکه ی نمایش خانگی بازوهای تبلیغاتی مختلفی دارد تا مانع از اشتباه مخاطبان خود شود . رسانه ی مووی لند یکی از این بازو های تبلیغاتی است که کلیه ی آثار شبکه نمایش خانگی را در بطن خود دارد و افراد می توانند بامراجعه مستقیم به آن، آثار دلخواه خود را دریافت نمایند. در ادامه برخی از جدیدترین آثاری که در این شبکه عرضه شده اند را برای شما بررسی کرده ایم.

 

---

 

دانلود سریال جیران با اینترنت نیم بها

اگر جزو عاشقانم شبکه نمایش خانگی باشید، بدون شک تا کنون نام سریال جیران به گوشتان خورده است . این اثر جدیدترین ساخته حسن فتحی می باشد که در مورد زندگی ناصرالدین شاه قاجار است . تا کنون در سینمای ایران هیچ اثری در مورد زندگی این پادشاه ساخته نشده و همین مورد باعث شده تا طیف زیادی از منتقدان منتظر این اثر باشند . خود حسین فتحی پیش از این سریال شهرزاد را در سبک تاریخی ساخته است . از طرفی  سریال مشابهی در مورد زندگی مولانا را در ترکیه مقابل دوربین برده است . همین مورد سبب شده تا منتقدان نسبت به این سریال امیدوار باشند . موضوع دیگری که در رابطه با این اثر وجود دارد ، بازیگران بسیار توانای آن است . بهرام رادان ، پریناز ایزدیار، گلاره عبارسی، امیر جعفری و... از جمله افرای هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند. حضور این افراد در کنار هم سبب شده تا سریال جیران به یکی از مورد انتظار ترین سریال های سال بدل شود . اگر شما هم جزو عاشقان این اثر هستید، می توانید هم اکنون با مراجعه به سایت مووی لند نسبت به دانلود سریال جیران اقدام نمایید .

---

 

دانلود سریال جدید میدان سرخ که بزودی در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود در این سریال جذاب و دیدنی بازیگرانی:

نادر مشایخی، شیوا بوعلی، بهدخت ولیان، زهرا سزاوار، امیرحسین آرمان، امید روحانی، بهرام افشاری، مهدی حسینی نیا، علی مصفا، بهار هدایت پناه، مهتاب کرامتی آرمین رحیمیان و...

کارگردانی این کار رو ابراهیم ابراهیمیان و تهیه کننده: جواد نوروزبیگی

شما کاربران گرامی میتونید از آدرس زیر وارد صفحه دانلود سریال میدان سرخ شود

صفحه دانلود میدان سرخ :

https://movieland.cc/meydan-sorkh-series

---

منبع : MOVIELAND.CC

 

کپی