اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

سومین بوت کمپ اینترنت اشیا برگزار می شود

سومین بوت کمپ اینترنت اشیا برگزار می شود

سومین بوت کمپ اینترنت اشیا با هدف گردهمایی بازیگران زیست بوم اینترنت اشیا و ارائه محصولات این بخش، برگزار می شود.

سومین بوت کمپ اینترنت اشیا ۱۳ مرداد تا ۱۹ شهریورماه سال جاری با حضور فعالان این حوزه و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به برگزاری سومین بوت کمپ اینترنت اشیا کرده است. رویدادی که توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا و با هدف مهارت‌افزایی علاقه‌مندان به فناوری‌های نوین برگزار می‌شود.

در این رویداد که به صورت حضوری و مجازی از ۱۳ مردادماه تا ۱۹ شهریور ماه با عنوان بوت کمپ اینترنت اشیا ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، با بهره گیری از اساتید برجسته و با تجربه، تمامی بخش‌های زیست‌بوم اینترنت اشیا به صورت عملی و با رویکرد پروژه محور به علاقه‌مندان این حوزه آموزش داده خواهد شد.

شرکت کنندگان حضوری با قرارگیری در گروه‌های مختلف در طول بوت کمپ به پیاده‌سازی سناریوهای عملیاتی می‌پردازند و با بهره‌گیری از تجربیات مربیان فنی که در طول رویداد همراه آنها خواهند بود، نمونه‌های آزمایشگاهی خود را ساخته و در روز اختتامیه ارائه خواهند داد.

در انتهای رویداد با داوری این نمونه‌های آزمایشگاهی به تیم‌های برتر شرکت‌کنندگان حضوری و همچنین نفرات برتر شرکت‌کنندگان مجازی جوایز نقدی و به تمامی شرکت کنندگان حضوری و مجازی از طرف ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز تحقیقات اینترنت اشیا، گواهینامه معتبر اهدا خواهد شد./مهر

کپی