اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

جدال پلیس "بم" با اشرار مسلح

جدال پلیس "بم" با اشرار مسلح

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 460 کیلو و 800 گرم تریاک پی کار اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر "شرق تهران" و درگیری پلیس "بم" با قاچاقچیان مسلح خبر داد.

سردار"عبدالرضا ناظری" اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر "شرق تهران" با انجام اقدامات دقیق اطلاعاتی از ورود یک محموله سنگین مواد مخدر به حوزه شهرستان "بم" استان کرمان مطلع و این موضوع را با ذکر نوع خودرو و زمان احتمالی ورود آن به پلیس این شهرستان گزارش دادند.

وی افزود: در این رابطه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر "بم" با رصد اطلاعاتی از تردد خودروی پژو مورد نظر در محدوده شهر"بروات" مطلع و با حضور ضربتی در این مکان به این خودرو دستور ایست دادند اما راننده آن با سرعت زیاد اقدام به فرار کرد و ماموران نیز بلافاصله به تعقیب و مراقبت آن پرداختند.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت: ماموران پلیس طی این تعقیب و مراقبت با یک دستگاه خودروی پژو دیگر که راه پاک کن خودروی اول بود مواجه شدند که راننده آن با سد کردن مسیر و تیراندازی به سمت ماموران قصد داشت به فرار خودروی اول کمک کند اما راننده آن در مقابل آتش پر حجم ماموران از صحنه متواری و در ادامه خودروی اول با شلیک دقیق به لاستیک هایش متوقف شد.

سردار ناظری با اشاره به دستگیری راننده این خودرو تصریح کرد: ماموران طی این عملیات ضربتی از خودروی قاچاقچیان مسلح 460 کیلو و 800 گرم تریاک به همراه مقادیری مهمات و یک دستگاه بی سیم دستی کشف کردند که اقدامات اطلاعاتی جهت شناسایی و دستگیری دیگر متهم مرتبط با این محموله و اساسا وارد ساختن ضربات سنگین تر به سوداگران مرگ در دستور کار قرارگرفت #پلیس

کپی