اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

پدری که 400 بار به دخترش تجاوز کرد

پدری که 400 بار به دخترش تجاوز کرد
آرزوکیهان

مدافع حقوق زنان و فعال مبارز با خشونت علیه کودکان اعتراف کرد که بین 4 تا 12 سالگی اش بیش از 400 بار توسط پدرش مورد تعرض جنسی قرار گرفته است.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از یاهو، "آمیتا سوادین" که از مهاجران هندی مقیم کالیفرنیای آمریکاست در این باره گفت: فکر می کنم همه باید عبارت همه گیری جهانی را برای مقابله با خشونت علیه کودکان استفاده کنیم . هم اکنون هر 9 دقیقه یک کودک در جهان مورد آزار جنسی قرار می گیرد. من خود یکی از آنها هستم . در سال 1991 میلادی هنگامیکه 13 سالم بود به مادرم گفتم که پدرم سالهاست که به من تجاوز می کند او هم مانند هر مادر دیگر ابتدا شوکه شد و سپس با بردن من نزد روانکاو تلاش می کرد تا روشی درست را برای درمان من پیدا کند . در حال حاضر من خود یک مدافع حقوق کودکان دربرابر خشونت خانگی و سوء استفاده جنسی  از کودکان هستم.
وی افزود: تازه آن زمان متوجه شدم که با افشای این حقیقت مادرم را که خود نیز قربانی این ماجرا  وتحت خشونت خانگی پدرم بوده است را به خاطر سهل انگاری در نگهداری از من به زندان خواهند برد. با این وجود هستند کودکان زیادی که زندگی و سرنوشتی چون من دارند من و دوستانم تلاش می کنیم تا مکانی امن برای این کودکان بوجود آورده و از حقوق آنها دفاع کنیم.

کپی