اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

توقیف 6 تن هل در حاجی آباد

توقیف 6 تن هل در حاجی آباد

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت:با تیزهوشی مأموران انتظامی حاجی آباد6تن هل قاچاق ازیک دستگاه کامیون به ارزش100میلیارد ریال در این شهرستان کشف شد.

سردار "غلامرضا جعفری" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان حاجی آباد با انجام اقدامات اطلاعاتی از قاچاق مقادیر کالا در یکی از محورهای شهرستان مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی و پس از شناسایی مسیر تردد قاچاقچیان با تشکیل اکیپی به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: مأموران پس از اعزام به محل یک دستگاه کامیون متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و سریعا آن را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو مذکور 6 تن هل سبز خارجی کشف شد، تصریح کرد:ارزش محموله مکشوفه بنابر نظر کارشناسان 100میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار جعفری در پایان با بیان اینکه یک متهم در این رابطه دستگیر شد خاطر نشان کرد: توجه به اینکه استفاده از کالای ایرانی و تولیدات داخلی، در مسیر رشد، تولید و شکوفایی ملی، آثار و نتایج مثبتی را به دنبال خواهد داشت  و از هموطنان خواست: در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.#پلیس

کپی