اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

فیلمی جنجالی که دمبله را به دردسر انداخت

فیلمی جنجالی که دمبله را به دردسر انداخت

مهاجم فرانسوی بارسلونا دست به اقدامی زده که او را حسابی به دردسر انداخته است.

عثمان دمبله در پی لو رفتن فیلمی که خودش چندی پیش گرفته بود و در آن به همراه آنتوان گریزمان هم‌تیمی خود، یک فرد شرق آسیایی را به باد تمسخر گرفته و به نوعی اظهارات نژادپرستانه داشته به شدت در شبکه‌های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفته است.

در فیلم لو رفته که مهاجم بارسلونا به نظر می‌رسد در سال 2019 گرفته، دمبله چهره تکنسین آسیایی که به همراه دو کارمند هتل در حال رفع مشکل تلویزیون اتاق‌شان در هتل هستند را مسخره و آنها را "زشت" خطاب می‌کند.

او خطاب به آنتوان گریزمان می‌گوید "همه این زشت‌ها اینجا هستن برای اینکه تو بتوانی PES  (بازی کامپیوتری Pro Evolution Soccer که گریزمان عاشقش است) بازی کنی، شرم نمی‌کنی؟".

دمبله سپس زبان افراد مدنظر را به سخره می‌‌گیرد و می‌گوید "این چه نوع زبان عقب‌مانده‌ای است؟ آیا از نظر فنی در کشور خودتان پیشرفته هستید یا نه؟".

مهاجم بارسلونا در فیلمی که گرفته فقط پاهایش معلوم است و گریزمان که جلوتر از او نشسته نیز واکنش‌هایی به اظهارات دمبله دارد و چیزهایی نامفهوم می‌گوید و سپس می‌خندند.

تیم فوتبال بارسلونا , آنتوان گریزمان ,

گفته می‌شود این فیلم در تابستان 2019 گرفته شده است، زمانی که تیم بارسلونا برای اردوی پیش‌فصل راهی کشور ژاپن شده بود./ تسنیم

بیشتر بخوانید:

رونمایی از نقاشی‌ دیواری لیونل مسی

کپی