اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

واعظی: قوه قضاییه نقش مهمی در ارتقای سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی دارد

واعظی: قوه قضاییه نقش مهمی در ارتقای سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی دارد

رییس دفتر ریاست جمهوری تاکید کرد: دستگاه قضایی پناه و ملجأ مردم است و نقش مهمی در ارتقای سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی دارد. امید است که دوره جدید مدیریت این دستگاه، چنانکه رهبر انقلاب در حکم انتصاب رئیس محترم قوه قضائیه تاکید فرمودند، شاهد گام‌های مستحکم و شتابان به سوی تحول باشیم.

 «محمود واعظی» با انتشار عکسی از رییس جدید قوه قضاییه در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت: انتصاب شایسته برادر گرامی، جناب آقای حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای را به ریاست قوه قضائیه تبریک عرض می‌کنم.

وی ادامه داد: برای این دوست قدیمی که کارنامه‌ای مشحون از کوشش و خدمت در دستگاه قضایی دارند، در این سمت سرنوشت‌ساز آرزوی توفیق دارم و امیدوارم در پیگیری منویات رهبر انقلاب، احقاق حقوق عامه و تحول‌آفرینی موفق باشند.

رییس دفتر ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی پناه و ملجأ مردم است و نقش مهمی در ارتقای سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی دارد، اظهار داشت: امید است که دوره جدید مدیریت این دستگاه، چنانکه رهبر معظم انقلاب در حکم انتصاب رئیس محترم قوه قضائیه تاکید فرمودند، شاهد گام‌های مستحکم و شتابان به سوی تحول، ارتقا و بالندگی باشیم.

/ایرنا

کپی