اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

امداد رسانی هلال احمر استان تهران به ۱۱مصدوم تصادف زنجیره‌ای تهران-قم

امداد رسانی هلال احمر استان تهران به ۱۱مصدوم تصادف زنجیره‌ای تهران-قم

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از امداد رسانی عوامل عملیاتی هلال احمر استان تهران به ۱۱ مصدوم تصادف زنجیره ای در محور قدیم تهران به قم خبر داد و گفت : در این حادثه قبل از رسیدن نیروهای عملیاتی سه نفر جان خود را از دست دادند.

 روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اظهار داشت : در ساعت ۱۹:۳۵ امروز گزارشی از طرف فرمانداری شهرستان ری، از تصادف زنجیره ای که برخورد یک دستگاه تریلر با دو دستگاه نیسان، دو دستگاه پراید و دو دستگاه پژو بود، به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان تهران اعلام شد.

وی افزود : بلافاصله تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر استان تهران از پایگاه های امداد و نجات حسن آباد، وهن آباد و پرند به محل حادثه که روبروی پلیس راه بود، اعزام شدند.

فتحی تصریح کرد : پس از رسیدن تیم های عملیاتی مشخص شد این تصادف زنجیره ای ۱۱ مصدوم دارد و قبل از رسیدن تیم های عملیاتی سه نفر دیگر از هموطنان بر اثر شدت حادثه جان خود را از دست دادند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد : عملیات نجات با همکاری آتش نشانی آغاز و تمام مصدومان توسط نجاتگران اعزامی با استفاده از وسایل تخصصی نجات در جاده، رها سازی شدند.

فتحی خاطر نشان کرد : عوامل عملیاتی هلال احمر استان تهران یک مصدوم را به مرکز درمانی منتقل و ما بقی مصدومان نیز توسط عوامل اورژانس انتقال داده شد.

وی با اشاره به این که فوتی ها پس از انتقال به کیسه جسد تحویل عوامل انتظامی شد، افزود : از تمامی هموطنان خواهشمندیم تا قوانین رانندگی را به درستی اجرا کنند تا شاهد این گونه حوادث تلخ نباشیم و در صورت وقوع حادثه در جاده ها و کوهستان ها با شماره ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند./ایرنا

کپی