اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

برخی اقدامات علیه داوری نخ نما شده است؛

مربی سایپا: می‌خواهیم فصل را در جایگاه خوبی به اتمام برسانیم

مربی سایپا: می‌خواهیم فصل را در جایگاه خوبی به اتمام برسانیم

مربی تیم فوتبال سایپا گفت: می‌خواهیم فصل را با جایگاهی در خور شان سایپا به اتمام برسانیم.

مهدی زارعی در نشست خبری پیش از دیدار سایپا و پدیده در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در بازی قبلی مقابل نفت آبادان عملکرد خوبی داشتیم و در ۳۰ دقیقه ابتدای موقعیت های گلزنی زیادی به دست آوردیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. البته گرمای هوا نیز موجب شد تا بازیکنان از نظر بدنی افت کنند و این موضوع کار را برای ما سخت کرده بود اما در نیمه دوم با توجه به اینکه روی یک غفلت گل خورده بودیم، دنبال جبران نتیجه بودیم. با توجه به شرایط آب و هوایی موقعیت های خوبی خلق کردیم و به تیر دروازه حریف هم زدیم. ما شایسته این بودیم بازی را حد اقل مساوی کنیم اما متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم.

وی افزود: پس از این دیدار تمرینات خوبی داشتیم و بازیکنان از نظر روحی و روانی و بدنی آماده اند. آنها شرایط تیم و جدول را درک می کنند. آماده‌ایم تا فردا بازی خوبی ارائه دهیم. پدیده از تیم های خوب لیگ ما است، آنها تلفیقی از بازیکنان جوان هستند اما امیدوارم فردا شانس با ما یار باشد و بتوانیم بازی را با موفقیت به اتمام برسانیم.

مربی تیم فوتبال سایپا اضافه کرد: از روزی که به سایپا آمدیم شرایط مناسب نبود و روزهای سختی را سپری کردیم. زمانی که در راه آهن بودم چنین شرایطی را تجربه کردم و آن زمان راه آهن را حفظ کردیم. دلیل اصلی این موضوع همدلی و رفاقت بود که این موضوع امروز در سایپا شاهد هستیم. امیدوارم هم در بازی فردا و هم در دیدارهای آینده نتایج لازم را بگیریم و فصل را در جایگاه مناسبی به اتمام برسانیم.

وی در مورد اعتراض پیکانی‌ها به رای دیدار با سایپا اضافه کرد: در مورد این مسائل صحبت نمی کنم. تخلف رخ داده است و باید مراجع ذیصلاح در این مورد تصمیم بگیرند. ما هم تابع تصمیم هستیم و می‌خواهیم  عدالت اجرا شود.

زارعی در مورد اعتراض پدیده‌ای ها به انتخاب حمید حاج ملک به عنوان داور بازی با سایپا اضافه کرد: حریف نسبت به چینش داوری اعتراض داشتند. آنهایی که در کمیته داوران حضور دارند بهتر از ما حساسیت شرایط را درک می کنند و قطعا تصمیم درستی می گیرند تا حق به حقدار برسد. این صحبت ها قدیمی و نخ نما شده است که برخی تیم ها در مورد داوری بیانیه می دهند که داور تحت تاثیر قرار بگیرد که به ضرر و سود تیمی سود بزند. داوران خوبی داریم و آنها شرایط را درک می کنند. امیدوارم در ین صحبت ها پای تیم دیگری در میان نباشد.

تیم فوتبال پدیده در هفته بیست و پنجم لیگ برتر از ساعت ۱۹:۵۰ فردا چهارشنبه در تهران میهمان سایپا خواهد بود./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

نوازی: می‌خواهیم با کسب سه امتیاز به مشهد بازگردیم

کپی