اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
لیگ برتر فوتبال؛

نوازی: می‌خواهیم با کسب سه امتیاز به مشهد بازگردیم

نوازی: می‌خواهیم با کسب سه امتیاز به مشهد بازگردیم

مربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: مقابل سایپا دنبال کسب سه امتیاز هستیم و می خواهیم دست پر به مشهد بازگردیم.

محمد نوازی در خصوص تقابل پدیده با سایپا در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهار داشت: بازی با سایپا سخت است. ما در شرایطی باید برای این دیدار آماده شویم که روز شنبه نیز دیدار سختی را مقابل تراکتور انجام دادیم. در آن دیدار بعد از اینکه از دقیقه ۲۰ تیم ما ۱۰ نفره شد، بازیکنان ما تلاش کردند و خوب دفاع کردند و توانستیم با همدلی سه امتیاز بازی را کسب کنیم و با پیروزی خوب به استقبال دیدار با سایپا برویم.

وی افزود: جدال با سایپا به طور حتم برای ما سخت خواهد بود چرا که آنها به دنبال سه امتیاز بازی هستند و ما هم برای برد به زمین خواهیم رفت. با توجه به شرایط جدول اوضاع سخت است. امیدوارم در ادامه لیگ عدالت رعایت شود.

مربی تیم فوتبال پدیده با اشاره به اعتراض تیمش مبنی بر انتخاب حمید حاج ملک به عنوان داور این دیدار اضافه کرد: امیدوارم به چیدمان داوران توسط کمیته داوران دقت شود تا در ادامه لیگ حرف و حدیثی پیش نیاید. ما در اول فصل از نظر داوری ضربه خوردیم چرا که داوران با تجربه برای ما نگذاشتند. امیدوارم مسوولان فدراسیون داور خوبی را برای این دیدار انتخاب کنند. ما به انتخاب داور بازی با سایپا به طور رسمی اعتراض کردیم و امیدوارم درخواست ما با صلاح کمیته داوران پیش نیاید که بخواهیم بعد از بازی در مورد داوری نظر دهیم و اعتراض کنیم. امیدوارم تصمیماتی که گرفته می‌شود برای همه تیم ها خوب باشد. امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و با عملکردی خوب و کسب ۳ امتیاز به مشهد بازگردیم.

تیم فوتبال پدیده در هفته بیست و پنجم لیگ برتر از ساعت ۱۹:۵۰ فردا چهارشنبه در تهران مهمان سایپا خواهد بود./ ایرنا

کپی