اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

بازداشت سرشاخه‌های اصلی باند قاچاق نهاده دامی در مازندران

بازداشت سرشاخه‌های اصلی باند قاچاق نهاده دامی در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از متلاشی شدن باند قاچاق ۱۰۰۰ تن نهاده دامی در قالب یک شرکت خدماتی و بازرگانی در استان خبر داد.

 فرمانده انتظامی مازندران گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی موفق به شناسایی سرشاخه‌ها و عناصر اصلی یک باند قاچاق نهاده‌های دامی در استان شدند.

سردار"مرتضی میرزایی افزود: اعضای این باند در قالب شرکت خدماتی و بازرگانی با اقدامات متقلبانه و شیوه و شگرد‌های خاص در حوزه بازاریابی به خرید نهاده‌های دامی با ارز دولتی اقدام و در ادامه بدون دپو نهاده‌ها که اغلب ذرت، سویا و دیگر نهاده‌ها بوده را پس از خروج از استان به صورت آزاد به فروش می‌رساندند.

او با اشاره به شناسایی و دستگیری ۳ عضو اصلی این باند، افزود: متهمان اصلی این پرونده که مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره این شرکت بازرگانی و خدماتی بودند در تحقیقات پلیس به فروش بیش از ۱۰۰۰ تن انواع نهاده‌های دامی به ارزش ۱۴ میلیارد تومان به صورت خارج از شبکه و قاچاق اقرار کردند.

سردار میرزایی از شناسایی ۴ متهم دیگر از اعضای این باندو معرفی آنان به مرجع قضائی  خبر داد و افزود: تلاش برای دستگیری دیگر متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد.  

کپی