اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

بررسی خدمات تخصصی موسسه حقوقی تهران مدافع

بررسی خدمات تخصصی موسسه حقوقی تهران مدافع

هنگامی که ارتباطات بین افراد یک جامعه گسترش می‌یابد، بالطبع چالش‌ها و مشکلاتی نیز پدید می‌آید که در مواقعی با میانجی‌گری قابل حل نیستند. این چالش‌ها باعث می‌شوند که برای نتیجه گرفتن و رسیدن هر شخص به حق و حقوق قانونی خود، نیاز به افرادی متخصص و باتجربه در زمینه امور حقوقی و کیفری باشد.

اگر شما نیز با مشکلی روبرو شده‌اید که خودتان از پس تمتم جوانب آن برنمی‌آید و احساس می‌کنید ممکن است حقی از شما ضایع شود، بهتر است به این متخصصان عزیز مراجعه کنید. موسسه حقوقی تهران مدافع، یکی از گزینه‌های بسیار معتبر است که شما می‌توانید برای هر چالشی، وکیل باتجربه در آن زمینه را پیدا کنید و در حل مشکل خود، از ایشان مشورت بگیرید.

در این مقاله به چالش‌های کیفری، ثبتی و ملکی می‌پردازیم تا هنگامی که با یکی از این‌ها روبرو شدید، بدانید که باید چه کاری انجام دهید و به چه فردی مراجعه کنید.

 

وکالت امور کیفری

امور کیفری در مسائل حقوقی از اهمیت و پیچیدگی بسیار بالایی برخوردار است. این دسته از امور حقوقی بسیار وابسته به علم و تجربه فرد وکیل است. بطوری که طرز بیان جملات و استفاده از کلماتی خاص در مواقع حساس، می‌تواند مرزی شکنده بین برائت و محکومیت موکل باشد.

روند شکایت‌های کیفری به این صورت است که شکایتی در دفتر خدمات قضایی ابتدا مطرح می‌شود که در آن فردی که نسبت به وی ادعا یا شکایتی مطرح شده باید با استفاده از اطلاعات دقیق، شرحی کاملاً صادقانه بر شکایت وارده بنویسد و مستندات لازمه را نیز ضمیمه پرونده کند.

تفاوتی که شکایت کیفری با دعوای حقوقی دارد، این است که نیاز به ثبت آن‌ها در برگه‌های چاپی وجود ندارد زیرا بحث در اینجا مربوط به نظم عمومی، ارتکاب جرم و وقوع تخلف است.

وکیل کیفری موسسه حقوقی تهران مدافع، با استفاده از تخصص و تجارب بالا در این زمینه، قادر به ارائه خدمات تخصصی مشاوره حقوقی رایگان هستند. می‌توانید از راه‌های مختلف با این متخصصین تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید.

بهترین وکالت امور ثبتی با موسسه حقوقی تهران مدافع

در قانون و امور حقوقی، ثبت را می‌توان یکی از جلوه‌های بسیار مهم حق دانست. اگر حق فردی در یک زمینه مورد تعرض قرار گیرد، حق فرد مورد تزلزل قرار می‌گیرد و دعوا بین دو یا چند نفر شکل می‌گیرد.  نهاد ثبت اسناد و املاک وظیفه ثبت و نگهداری این اسناد را دارد که در زیر به انواع مختلف دعاوی امور ثبتی اشاره شده‌است.

شماره تلفن وکیل

دعاوی مربوط به ثبت املاک یا اعتراض به ثبت املاک

  • اعتراض به تحدید حدود ملک
  • اعتراض به ثبت ملک
  • اعتراض به حقوق ارتفاقی
  • اعتراض به رأی شورا حل اختلاف
  • تعیین وضعیت اراضی فاقد سند رسمی
  • اعتراض به موارد پیش از ثبت ملک
  • دعاوی ثبت اسناد

چرا باید از وکیل ملکی باتجربه در پیگیری امور ثبتی استفاده کنیم؟

وجود گستردگی و پیچیدگی در امور ثبتی باعث شده که بسیاری از افراد بدون تخصص در این حوزه، نیاز به راهنمایی و استفاده از دانش و تجربه وکیل در این حوزه داشته‌باشند. چرا که بروز اشتباه در هر مرحله از این دعوی، ممکن است به ضایع‌شدن حق فرد و از دست رفتن سرمایه و منابع وی شود. توصیه می‌کنیم برای موفقیت در دعوی امور ثبتی، از مشاوره کاملاً رایگان موسسه حقوقی تهران مدافع استفاده کنید.

استفاده از وکالت در امور مربوط به خانواده

دعاوی مطروحه در زمینه خانواده از ظرافت و حساسیت بالاتری نسبت به دیگر انواع دعاوی برخوردار است. این حساسیت مربوط به زندگی مشترک و همچنین حق و حقوق دو نفر است. در این حزه نه‌تنها باید دید حقوقی داشت، بلکه با استفاده از دید فراحقوقی ابتدا باید سعی در ایجاد صلح و آرامش در روابط خانوادگی کرد. اگر این کار موفقیت آمیز نبود،  باید تا جایی که در توان است در اقامه دعوی به دادگاه خانواده سعی کرد که پروسه در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود. این کار ملزم می‌سازد که وکیل خانواده از تشریفات و مراحل اقامه دعوا آگاهی کامل داشته‌باشد.

منظور از وکیل خانواده، وکیلی است که حجم زیادی از سابقه را در زمینه طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و ... داشته‌باشد.

از نظر آکادمیک این وکیل با دیگر وکیلان تفاوتی ندارد. تنها تجربه‌ای که در این زمینه کسب کرده‌است، او را برجسته می‌کند. ایشان باید علم و تجربه بالایی در این زمینه داشته‌باشد و فقط داشتن مدرک، نشان از سطح بالای او ندارد. در کنار تجربه، باید فردی منصف باشد و این نکته باید از سوابق وی پیدا باشد. اگر نگاهی به رزومه وی بیاندازید، می‌توانید به آسانی این نکات را ببینید.

موسسه حقوقی تهران مدافع با ارائه خدمات تخصصی مشاوره‌ای در زمینه خانواده، ثبت و کیفری به صورت کاملاً رایگان، از شما مخاطب عزیز دعوت می‌کند برای حل مشکلات حقوقی خود با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا به بهترین وکیل غرب تهران متصل شوید. از طریق چت در نرم‌افزار واتس آپ نیز می‌توانید از خدمات مشاوره بهره‌مند شوید.

کپی