اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

تسلیت مدیرکل محیط زیست لرستان برای جان باختن خبرنگاران محیط زیست

تسلیت مدیرکل محیط زیست لرستان برای جان باختن خبرنگاران محیط زیست

مدیرکل و جمعی از معاونین اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان با حضور در دفتر ایسنای لرستان، جان ‌باختن دو تن از خبرنگاران محیط زیست در پی سانحه رانندگی را تسلیت گفتند.

دکتر امین سلاحورزیان در این مراسم ضمن قدردانی از ابراز همدردی و تسلیت مجموعه محیط زیست استان، اظهار کرد: این حادثه اندوهبار و غم‎انگیز که به جان باختن دو تن از خبرنگاران عزیز و تلاشگر انجامید، مایه تاسف و تاثر است.

وی ضمن تسلیت به جامعه خبری، رسانه‎ها و خانواده آنان برای این دو عزیز از دست رفته طلب مغفرت کرد و گفت: خبرنگاران همواره در راه آگاهی و اطلاع رسانی به جامعه از هیچ کوششی دریغ نمی‎کنند و این بار خود سوژه خبر شدند که از خداوند منان برای‎شان رحمت واسعه خواستاریم.

سلاحورزیان در ادامه برای مجروحان این حادثه تاسف بار نیز آرزوی صحت و سلامتی کرد و افزود: محیط بانان و پرسنل محیط زیست نیز همچون خبرنگاران مخلصانه و مظلومانه برای صیانت از محیط زیست تلاش می‎کنند و خاضعانه جان خود را در طبق اخلاص می‎گذارند.

سرپرست جهاددانشگاهی لرستان ادامه داد: در همین راستا و برای قدردانی از زحمات و یاری‎رسانی به تلاشگران سازمان محیط زیست، همواره تاکید ما در ایسنا پوشش هر چه بیشتر و بهتر اخبار محیط زیستی بوده و درصد بالایی از خبرها به این حوزه اختصاص یافته است.

ایسنا

بیشتر بخوانید: مرثیه ای در سوگ "مهشاد"

کپی