اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

لو رفتن 23دستگاه استخراج ارز دیجیتال در "سردشت"

لو رفتن 23دستگاه استخراج ارز دیجیتال در "سردشت"

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از کشف 23 دستگاه استخراج ارز دیجتال به ارزش 15 میلیارد ریال در شهرستان "سردشت" خبر داد.

سردار "مسعود خرم نیا" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان "سردشت" در پی دریافت خبری مبنی بر استفاده غیرمجاز از دستگاه ماینر و استخراج ارز دیجیتال در یکی از دفاتر شرکت مهندسی در این شهرستان، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی دفتر مهندسی را شناسایی که در بازرسی از آن 23 دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف کردند.

سردار خرم نیا با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش دستگاه های کشف شده را 15 میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: در این رابطه ضمن توقیف دستگاه ها و وسایل جانبی آن، یک نفر دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان خاطر نشان کرد: دستگیری مجرمان و برخورد با هنجارشکنان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و از مردم عزیز درخواست داریم برای کمک به اقتصاد، آرامش و خصوصا امنیت جامعه؛ در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.#پلیس 

کپی