اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

مامور پلیس کیف میلیاردی را به دست صاحبش رساند

مامور پلیس کیف میلیاردی را به دست صاحبش رساند

فرمانده انتظامی استان یزدگفت: مامور وظیفه شناس پلیس "ابرکوه" کیف دستی حاوی اسناد و مدارک باارزش و همچنین 10 میلیارد ریال چک حامل و سفته را به صاحبش بازگرداند.

سردار "عباسعلی بهدانی فرد" درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: استوار یکم "سعید کارگران" از ماموران انتظامی شهرستان "ابرکوه" هنگام گشت زنی در سطح شهر یک عدد کیف دستی را در کنار جایگاه سوخت پیدا می کند.

وی ادامه داد: مامور پلیس با حضور در کلانتری در کمال صحت و سلامت اداری و بدون هیچ چشم داشتی و با تلاش فراوان، صاحب کیف را شناسایی کرد.

فرمانده انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: تمامی محتویات این کیف که شامل 3 برگ سند کامیون، دفترچه و کارت های بانکی، کارت سوخت خودروهای سنگین، بیمه نامه، 4 جلد دسته چک، اسناد و مدارک هویتی، کارت هوشمند خودرو و 3 برگ چک حامل و سفته به ارزش 10 میلیارد ریال بود به صاحبش تحویل داده شد.

سردار بهدانی فرد افزود: این اقدام مامور پلیس ابرکوه در امانت داری و پاک دستی در حفظ اموال شهروندان، خشنودی مالباخته و همچنین رضایت مندی بیش از پیش شهروندان از عملکرد پلیس را به همراه داشت.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: صحت عمل و امانت‌داری پلیس از اموال مردم مصداق بارز ترویج فرهنگ صداقت و امانت‌داری در جامعه است.پلیس

کپی