اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تلاش وحید امیری برای بازگشت به ترکیب پرسپولیس+ تصویر

تلاش وحید امیری برای بازگشت به ترکیب پرسپولیس+ تصویر

وحید امیری که در بازی تیم ملی مقابل بحرین مصدوم شده بود در تلاش است به میادین بازگردد.

 وحید امیری بازیکن چند پسته پرسپولیسی‌ها که با لباس تیم ملی ایران مقابل بحرین مصدوم شده بود این روز‌ها زیر نظر کادر پزشکی تمرین می‌کند تا هر چه زودتر به شرایط بازی برسد. او که در این فصل موفق شد در دربی گل‌زنی کند می‌کوشد تا دربی حذفی مقابل استقلال به شرایط ایده آل برسد.

وحید امیری که به نوعی آچار فرانسه پرسپولیس یحیی گل‌محمدی است با بازگشت به میادین می‌تواند ورق را به سود سرخ ها در کورس قهرمانی برگرداند. امیری در این فصل علاوه بر بازی در پست وینگر برای پرسپولیس، در شرایطی که خط حمله پرسپولیس با محرومیت آل کثیر با چالش مواجه شده بود در پست مهاجم بازی کرد. شماره ۱۹ سرخ‌ها همچنین در دوران مصدومیت سعید آقایی در پست دفاع چپ به بازی گرفته شد و در لیگ قهرمانان آسیا در هند نیز یکی از تاثیر گذارترین بازیکنان پرسپولیس در دور گروهی لقب گرفت.

تصاویر تمرینی اردوی سرخ ها حاکی از روند بهبودی امیری و تلاش او برای بازگشت به ترکیب این تیم است. وحید امیری با نظر اسکوچیچ در بازی مقابل هنگ کنگ و بحرین در پست دفاع چپ به میدان رفت و عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت و باید دید پس از برگشتن او به شرایط بازی در تفکرات یحیی در کدام نقطه از زمین به میدان خواهد رفت./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

بیانیه بلندبالای پرسپولیس در مورد مسائل داوری

 

کپی