اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

مهم‌ترین بازی یک‌هشتم‌نهایی یورو با ۴۵ هزار تماشاگر

مهم‌ترین بازی یک‌هشتم‌نهایی یورو با ۴۵ هزار تماشاگر

بنابر ادعای بیلد 45 هزار تماشاگر دیدار دو تیم انگلیس و آلمان در یک هشتم نهایی یورو را از نزدیک و در ومبلی تماشا خواهند کرد.

رفته رفته و و هر چقدر که به سمت مراحل پایانی یورو پیش می رویم رقابت‌ها جذاب تر می شوند. اما نکته جالب اینکه در همین آغاز دور حذفی و در مرحله یک هشتم نهایی نیز شاهد یکی از جذاب ترین مسابقات تورنومنت خواهیم بود؛ جایی که دو رقیب دیرینه یعنی انگلیس و آلمان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

انگلیس در دور گروهی عملکرد پرفراز و نشیبی داشت اما نهایتاً موفق شد به عنوان تیم اول راهی مرحله یک هشتم نهایی شود. اما در سمت مقابل آلمان به زحمت و با تساوی دقایق پایانی مقابل مجارستان راهی این مرحله از مسابقات شده است و به نوعی می توان گفت که دو تیم حداقل در دور گروهی بهترین فرم خود را تجربه نکردند.

 

اما مسابقه انگلیس و آلمان سه شنبه شب در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برگزار خواهد شد. در همین راستا نشریه بیلد آلمان گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که این جدال حساس را 45 هزار تماشاگر از نزدیک تماشا خواهند کرد. بیلد همچنین ادعا کرده که تنها 2000 بلیط به هواداران تیم ملی آلمان برای این مسابقه مهم اختصاص داده شده است و به نوعی سه شیرها می توانند به بهترین نحو از میزبانی خود استفاده کنند./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

صعود مقتدرانه وایکینگ‌ها به یک چهارم نهایی؛ ولز با یورو وداع کرد

 

کپی