اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

کلاهبرداری در خرید و فروش طلا

کلاهبرداری در خرید و فروش طلا

فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری متهم سابقه دار و کشف 150میلیارد ریال کلاهبرداری در پوشش خرید و فروش طلا و جواهرات درشهرستان"بروجرد" خبر داد.

 سردار "یحیی الهی "در تشریح این خبر بیان داشت: در پی مراجعه چند شهروند "بروجردی" به پلیس آگاهی این شهرستان مبنی بر اینکه یک نفر با ترفند های متقلبانه و قول سرمایه گذاری در امر خرید و فروش طلا و جواهرات مبالغ زیادی را از آنان کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.                                   

وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی کلاهبردار حرفه ای و سابقه دار را در سطح شهر "بروجرد" شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر کردند، خاطر نشان کرد: متهم در تحقیقات صورت گرفته به جرم خود اعتراف و اذعان کرد، با جلب اعتماد مال باختگان و قول سرمایه گذاری در سود خرید و فروش طلا و جواهرات، از هرکدام مبالغی را دریافت و از این طریق150 میلیاردریال کلاهبرداری و متواری می شود.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در این رابطه 8 مال باخته شناسایی شده است به شهروندان توصیه کرد که گول افراد سودجو و کلاهبردار را نخورند و در صورت برخورد با اینگونه افراد، پلیس را در جریان قرار دهند.#پلیس

کپی