اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دلجویی سعادتمند از فتحی؛

سعادتمند: برای شرایط استقلال دعا می‌کنم

سعادتمند: برای شرایط استقلال دعا می‌کنم

مدیرعامل سابق استقلال گفت: اختلاف نظرهایی با آقای فتحی بود، که در حال حاضر حل شده است و ایشان برای استقلال زحمات زیادی کشیده اند.

احمد سعادتمند مدیرعامل سابق استقلال که در ابتدای فصل در استقلال به عنوان مدیرعامل فعالیت می کرد، در مورد شرایط فعلی استقلال و اتفاقات رخ داده گفت: استقلال در شرایط مناسبی نیست و من از صمیم قلب برای این شرایط استقلال دعا میکنم و امیدوارم اتفاقاتی رخ ندهد که باعث خشم بیشتر هواداران شود. این هواداران بهترین هستند و لیاقت شادی و دیدن موفقیت تیم استقلال را دارند. حرف های زیادی دارم که در یک وقت مناسب مطمئن باشید هر آنچه که هست و باید بگویم به اطلاع هواداران می رسانم. فقط می گویم ما که بودیم باور کنید شرایط خیلی خوب بود و آنقدر بی دغدغه بودیم که در یک اقدام کم نظیر از دید اهالی فوتبال و هواداران و کارشناسان اقدام به پرداخت قراردادهای تیم های پایه کردیم. خود این موضوع نشان دهنده خیلی مسائل است که اهالی فوتبال و هواداران متوجه می شوند که من چه می گویم.


سعادتمند در مورد اختلافات گذشته اش با فتحی مدیرعامل سابق استقلال می گوید: اختلاف نظرهایی بود که در حال حاضر حل شده ایشان هم برای استقلال زحمتهای زیادی کشیده اند که البته یک سوتفاهم هم بین ما به وجود آمده بود که من در آن مقطع در مورد آن صحبت کردم که متوجه شدم سوتفاهی بیشتر نبوده و دوست دارم ایشان هم از دست من دلگیر نباشد و‌ از صمیم قلب از ایشان‌ عذرخواهی‌ می‌کنم. اگرچه در حال حاضر ارتباط خوبی با جناب فتحی دارم و هرجا که هستند برای ایشان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.


سعادتمند در پایان در مورد اختلافاتش با وزارت ورزش و همچنین جدا شدنش از استقلال گفت: صحبت‌های زیادی هست که باید به اطلاع هواداران برسانم، آنها بهترین هواداران فوتبال هستند، صبور هستند و البته مظلوم، ولی متاسفانه بگویم آنها در این مدت اذیت شدند. من خودم مثل آنها هوادار استقلال هستم و در کنار آنها می ایستم، من برای آنها احترام قائلم و به احترام آنها که برای تیم استقلال ایثار می کنند از جای خود بلند میشوم و به آنها قول می دهم که هرآنچه که حقشان هست که بدانند، به آنها خواهم گفت. امیدوارم هر اتفاقی که رخ می دهد باعث رنجش آنها نشود لیاقت آنها بهترینها است و من برای شادی این هواداران بی نظیر و موفقیت تیم محبوبم استقلال فقط دعا می‌کنم./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

صحبت‌های جنجالی نظری درباره آینده مجیدی در استقلال

کپی