اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

مشکل ورزشگاه مس برای بازی امروز با پرسپولیس حل شد

مشکل ورزشگاه مس برای بازی امروز با پرسپولیس حل شد

مدیر تیم فوتبال مس رفسنجان توضیحاتی را در خصوص نصب بنر و چاپ شعار فرهنگی روی پیراهن بازیکنان این تیم ارائه کرد.

طبق هماهنگی های انجام شده بین ستاد مبارزه با مواد مخدر و سازمان لیگ، هفته بیست و چهارم لیگ برتر با شعار "همه با هم نه به اعتیاد" برگزار خواهد شد. به همین منظور، عوامل سازمان لیگ صبح امروز قصد داشتند بنری را با این مضمون در ورزشگاه خانگی تیم مس رفسنجان نصب کنند که با ممانعت مدیریت ورزشگاه روبرو شد.

پس از این اتفاق، بر اساس هماهنگی بین سازمان لیگ، باشگاه مس و مدیریت ورزشگاه، این مشکل برطرف و دست اندرکاران برگزاری بازی اقدام به نصب این بنر کردند.

علی‌حیدر رضایی مدیر تیم فوتبال مس رفسنجان در این خصوص گفت: این اتفاق به خاطر اطلاع رسانی دیرهنگام رخ داد اما طی تماس تلفنی که با مسئولان سازمان لیگ داشتیم، مشکل برطرف شد. بهتر است برای انجام این اقدامات زودتر به ما اطلاع بدهند تا نامه نگاری‌های لازم انجام و اقدامات به موقع انجام شوند.

وی افزود: در مورد چاپ شعار روی پیراهن تیم هم به ما دیر اطلاع دادند و چهارشنبه شب گفتند شعار را روی پیراهن بازیکنان چاپ کنید اما عملا نمی‌توانستیم این کار را انجام بدهیم چون پیراهن‌ها برای بازی آماده شده بودند. به همین خاطر، البسه‌ای را با این شعار تهیه کردیم تا بازیکنان هنگام ورود به زمین بر تن کنند./ فارس

کپی