اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

بازداشت سارقان نقره فروشی اردکان در کمتر از ۱۲ ساعت

بازداشت سارقان نقره فروشی اردکان در کمتر از ۱۲ ساعت

فرمانده انتظامی شهرستان اردکان از تلاش و سرعت عمل مأمورین پلیس در دستگیری سارقان مغازه نقره فروشی در کمتر از 12 ساعت خبر داد.

سرهنگ اکبر شفیعی  با اشاره به اعلام یک فقره سرقت از مغازه نقره فروشی در شهر اردکان، اظهار کرد: پس از وصول این خبر، عوامل تجسس و انتظامی در محل وقوع سرقت حاضر شدند که طبق بررسی های انجام شده متأسفانه به لحاظ نداشتن تجهیزات ایمنی لازم این سرقت واقع شده است.

وی افزود: همکاران عزیز ما توانستند با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و اطلاعاتی در کمتر از ۱۲ ساعت سارقان را به همراه اموال مسروقه دستگیر کنند و باعث خوشحالی فرد مالباخته و همچنین برگرداندن امنیت و آرامش به شهر بشوند.

فرمانده انتظامی شهرستان اردکان با بیان این‌که سارقان از کوچکترین نقطه ضعف در مسائل امنیتی برای سرقت استفاده می‌کنند، گفت: به صاحبان واحدهای صنفی در شهرستان اردکان توصیه می شود در صورتی که ضوابط انتظامی برای واحدهای صنفی رعایت شود کمک شایانی به برقراری امنیت شهر و حفظ مال و سرمایه شهروندان خواهد بود.

شفیعی در پایان با اشاره به این‌که این سارقان در تحقیقات انجام شده به چندین فقره سرقت دیگر نیز اعتراف کرده‌اند، خاطرنشان کرد: ارزش اموال مکشوفه حدود سه میلیارد ریال برآورد شده است که پس از طی مراحل قانونی به مالباخته تحویل داده می شود.فارس 

کپی