اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰

سرباز مجروح مرزبانی به تهران منتقل شد

سرباز مجروح مرزبانی به تهران منتقل شد

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا با اشاره به مجروحیت سرباز وظیفه مرزبانی در استان کردستان گفت: در اقدامی سریع هواپیمای ناجا به شهر سنندج اعزام و سرباز مجروح را برای ادامه درمان به بیمارستان ولی عصر (عج) ناجا در تهران انتقال دادند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابوالقاسم خاتمی در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای برقراری امنیت در مرزهای ایران اسلامی، مرزبانان مجاهد نیروی انتظامی، این سربازان ولایت با اقتدار از سرحدات کشورمان حراست و پاسداری می کنند و اجازه تعدی به دشمنان در مرزها را نخواهند داد.

وی افزود: امروز که کشور درگیر ویروس منحوس کرونا است، مرزبانان نیروی انتظامی در نقطه صفر مرزی در بدترین شرایط جوی (گرما و سرما) با رشادت و از خودگذشتگی امنیت پایدار را حفاظت می کنند که در این راستا یکی از کارکنان وظیفه در نقطه صفر مرزی بانه حین کنترل و پایش نوار مرزی دچار مجروحیت می شود.

سرهنگ خاتمی با اشاره به اینکه مرزبان مجروح توسط همرزمانش به بیمارستان صلاح الدین ایوبی منتقل شد، تصریح کرد: پس از بررسی وضعیت جسمی وظیفه مجروح، با پیگیری فرمانده مرزبانی ناجا و مساعدت فرمانده ناجا که پدری مهربان برای فرزندانش در مجموعه نیروی انتظامی و کارکنان نیروی انتظامی را به عنوان بخشی از سرمایه ملی کشور می داند، سریعا هواپیمای نیروی انتظامی را به شهر سنندج اعزام و فرد مجروح را برای ادامه درمان به بیمارستان ولی عصر (عج) ناجا انتقال دادند.

معاون اجتماعی مرزبانی ناجا در پایان خاطر نشان کرد: وظیفه عباس خزائی هم اکنون در بیمارستان ولی عصر(عج) ناجا تهران تحت درمان و مداوا است.

سرباز وظیفه عباس خزایی اهل همدان، از سربازان هنگ مرزی شهرستان بانه، ۳۰ خرداد  بر اثر انفجار مین هر۲ دستش از ناحیه مچ قطع شده و از ناحیه صورت نیز دچار ترومای شدیدی شد. 

کپی