اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

بازگشت محدودیت‌ها به اراضی اشغالی با شیوع موج جدید کرونا

بازگشت محدودیت‌ها به اراضی اشغالی با شیوع موج جدید کرونا

با شیوع موج جدید کرونا در اراضی اشغالی، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تشکیل مجدد کابینه‌ای برای بررسی امور کرونا خبر داد.

به نقل از خبرگزاری سما، در پی شیوع کرونا نوع هندی در میان کسانی که از خارج به اراضی اشغالی بازگشته‌اند و نیز کاهش امکان انجام آزمایشات کرونا در فرودگاه بین المللی بن گوریون، نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست خبری در این فرودگاه گفت، دولتش قصد دارد با افزایش میانگین ابتلاها که موج جدیدی از شیوع ویروس کروناست، مقابله کند.

وی با بیان اینکه کابینه کرونا مجددا تشکیل می‌شود، توصیه کرد، در اماکن بسته از ماسک استفاده شود و در زمان فعلی مردم به خارج سفر نکنند.

در پی افزایش تعداد مبتلایان در مدارس و میان کسانی که از خارج بازگشته‌اند، مسوولان وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی طرح استفاده مجدد از ماسک برای ممانعت از شیوع کرونا را در دستور کار خود قرار دادند.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی اعلام کرد، مقامات قصد دارند استفاده از ماسک را در بخش‌های مشخصی از جمله بخش‌هایی از فرودگاه بن گوریون، تمامی مراکز بهداشتی، بیمارستان‌ها و مطب ها، برخی موسسه های عمومی و مدارسی که در آنها کرونا شیوع دارد، اجرایی کنند.

پیش‌تر تل‌آویو در اواسط ماه آوریل سال جاری در پی واکسیناسیون عمومی بیش از نیمی از جمعیتش، الزام مردم به استفاده از ماسک در فضای باز را لغو کرد./ ایسنا

کپی