اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

دست رد پلیس خنداب به رشوه

دست رد پلیس خنداب به رشوه

فرمانده انتظامی استان مرکزی از صحت عمل مأموران وظیفه شناس پلیس شهرستان خنداب و دست رد آنان بر رشوه 189میلیون و 500 هزار ریالی خبرداد.

سردار "حسن مفخمی شهرستانی" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت : مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خنداب پس از اطلاع از فعالیت فردی در زمینه توزیع مواد مخدر صنعتی در یکی از محله های این شهرستان، پس از انجام تحقیقات لازم، او را شناسایی و در عملیاتی دستگیر کردند.

وی ادامه داد: مأموران موفق شدند در بازرسی از وسایل همراه این فرد، مقداری ماده مخدر صنعتی را کشف کنند که این فرد دستگیر و برای برخورد قانونی به یگان انتظامی دلالت شد.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: متهم در هنگام انتقال به کلانتری، برای رهایی از مجازات قانونی به سرپرست تیم 5 نفره ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خنداب، 189میلیون و 500 هزار ریال رشوه پیشنهاد می دهد و از وی می خواهد که این مبلغ را بین خود تقسیم و از جرم وی چشم پوشی کنند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: پس از پیشنهاد رشوه از سوی این توزیع کننده مواد مخدر، ماموران وظیفه شناس با صحت عمل خود و رد پیشنهاد وی، مراتب را بلافاصله برای گزارش به مبادی قانونی صورتجلسه و متهم را نیز به همراه مواد مکشوفه پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی می کنند.

سردار مفخمی شهرستانی در پایان با تأکید بر اینکه رفتار پلیس با مجرمان و هنجارشکنان بر اساس موازین اسلامی و برابر قانون می باشد افزود: پلیس مقتدر ، مکتبی و در تراز انقلاب، همواره پاکدست و در اجرای قانون و برخورد با مجرمان و تبهکاران نیز راسخ و قاطع است.#

پلیس 

کپی