اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

اعتراف به 30 فقره سرقت از کارگاه ها

اعتراف به 30 فقره سرقت از کارگاه ها

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری سارق اموال کارگاه ها و کوره های آجرپزی در منطقه صنعتی "دولت آباد" خبر داد.

 سرهنگ" حسین ترکیان"  بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از کارگاه های خصوصی و کوره های آجرپزی در منطقه صنعتی "دولت آباد" موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان "برخوار" قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی های علمی و تخصصی از محل های وقوع سرقت و جمع آوری آثار و ادله لازم هویت اصلی عامل این سرقت ها را به دست آورده و با راه اندازی گشت های نامحسوس به جست و جو برای یافتن متهم پرداختند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: سرانجام با تلاش خستگی ناپذیر کارآگاهان مخفیگاه متهم در منطقه صنعتی "دولت آباد" شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهم که در ابتدا منکر ارتکاب هرگونه سرقتی بود در مواجه با مستندات و ادله ارائه شده به 30 فقره سرقت اموال از کارخانجات و کوره های آجر پزی با همدستی فردی دیگر اعتراف کرد که همدست وی نیز در عملیات کارآگاهان دستگیر شد.

سرهنگ تُرکیان از دستگیری 2 مالخر اموال مسروقه با راهنمایی متهمان خبر داد و افزود: با اعتراف صریح متهمان به جرایم ارتکابی خود در این خصوص پرونده تشکیل و هر 4 نفر برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.#پلیس 

کپی