اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

دستگیری سارق حرفه ای در ایلام

دستگیری سارق حرفه ای در ایلام

فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری سارق مغازه و ساختمان های در حال ساخت و کشف 20 فقره سرقت در شهرستان "ایلام" خبر داد.

سردار "دلاور القاصی مهر" اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت  مغازه و ساختمان های در حال ساخت  در سطح شهرستان "ایلام"، دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری 12 قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان "ایلام"، طی یک سری اقدامات فنی و تخصصی و با به دست آوردن سر نخ‌هایی در محل‌های سرقت، موفق به شناساسی یک سارق حرفه ای در این رابطه شدند و پس از هماهنگی با مرجع قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام خاطر نشان کرد: متهم در تحقیقات اولیه پلیس به 20 فقره سرقت از مغازه و ساختمان های در حال ساخت  در شهر"ایلام" اعتراف کرد.

سردار القاصی مهر در پایان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد به شهروندان توصیه کرد: منازل خود را به وسایل بازدارنده و سیستم های ضدسرقت مجهز کرده و برای حفظ امنیت منازل در دست احداث، از نگهبان تمام وقت استفاده کنند.#پلیس 

کپی