اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

بازتاب حکم جلب مرادمند در رسانه عربستانی!

بازتاب حکم جلب مرادمند در رسانه عربستانی!

داستان دریافت حکم جلب مرادمند مدافع استقلال توسط یک شاکی و حضور مأمور نیروی انتظامی برای بازداشت این بازیکن، در رسانه سعودی بازتاب داشت.

روز گذشته و پیش از عزیمت کاروان استقلال به سمت استادیوم آزادی جهت دیدار با پدیده مشهد، فردی که چک های برگشتی محمدحسین مرادمند مدافع آبی پوشان را در دست داشت، با حضور در محل هتل این تیم و در دست داشتن حکم جلب این بازیکن، قصد دستگیری مرادمند را داشت که با مداخله فرهاد مجیدی این قضیه موقتا ختم به خیر شد.

این اتفاق عجیب در رسانه عربستانی سعودی اسپورت نیز بازتاب داشت. این وب سایت با تیتر "یک اتفاق عجیب، مربی ایرانی از بازداشت بازیکن خود جلوگیری کرد" نوشت: فوتبال ایران شاهد اتفاقات عجیبی بود و فرهاد مجیدی مربی تیم استقلال ایران از دستگیری یکی از بازیکنانش جلوگیری کرد.

سعودی اسپورت در ادامه نوشت: طبق گزارش مطبوعات، پلیس ایران در آستانه دستگیری محمدحسین مرادمند مدافع استقلال قرار داشت و اگر مداخله مربی او نبود، این بازیکن دستگیر می شد.

این وب سایت در پایان با اشاره به دیدار استقلال و الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نوشت که کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکنون محل این دیدار را مشخص نکرده است ولی برخی گزارشات از برگزاری این بازی در زمین بی طرف خبر می دهند.

با توجه به رویارویی دو تیم استقلال و تراکتور با تیم های بزرگ عربستانی یعنی الهلال و النصر، اخبار این دو تیم زیر نظر رسانه های سعودی قرار دارد و آنها به شدت اخبار و نتایج این دو تیم را تا پیش از آغاز مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دنبال می کنند./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

چک برگشتی مرادمند واقعا به استقلال ربط دارد؟

نامه مهمی که پرسپولیس به AFC نوشت

 

کپی