اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰

قاسمی نژاد: قسمت نبود استقلالی شوم

قاسمی نژاد: قسمت نبود استقلالی شوم

بازیکن تیم فوتبال پدیده در واکنش به حضور احتمالی در استقلال گفت: من در میانه فصل تا آستانه قرارداد با استقلال رفتم اما قسمت نبود لباس این تیم را بپوشم.

 تیم فوتبال استقلال در دیداری توانست با غلبه بر تیم پدیده با چهل امتیاز در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفت. گل های این دیدار را مهدی قایدی و آرمان رمضانی به ثمر رشاندند.

پس از پایان این دیدار امین قاسمی‌نژاد در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد این تیم برابر استقلال تهران اظهار داشت: نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم، اما در نیمه دوم گل بدی دریافت کردیم. کادرفنی بازی را با چند تغییر مدیریت کرد و موقعیت های زیادی ایجاد کردیم که در چند مورد تیر دروازه مانع گل شد. قطع بازی در روند تیم تاثیرگذار بود و بدن بازیکنان سرد و بر عملکرد ما تاثیر گذاشت. البته این شرایط برای هر ۲ تیم برابر بود.

وی این را هم گفت: بهتر است که در مورد داوری حرف نزنم فکر می‌کنم در توپ به دست بازیکن استقلال برخورد کرد و داور می‌توانست پنالتی به سود ما اعلام کند البته باید در این زمینه کارشناسان نظر لازم را بدهند.

قاسمی‌نژاد درمورد اینکه احتمال حضور در استقلال در فصل بعد چقدر است گفت: هنوز ۶-۷ بازی مانده تا لیگ امسال تمام شود. باید منتظر باشیم و ببینیم که قسمت برای فصل بعد چه خواهد بود. من با پدیده قرارداد دارم، اما با بند فسخی که وجود دارد می‌توانم از این تیم جدا شوم.

وی در مورد دلیل اصلی عدم حضورش در استقلال در فصل جاری، اظهار داشت: قسمت نبود./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

جدول لیگ برتر فوتبال| استقلال به ۴۰ رسید/ اختلاف ۸ امتیازی آبی پوشان با صدر جدول

کپی