اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰

مجمع عمومی انجمن موسیقی ایران برگزار شد

مجمع عمومی انجمن موسیقی ایران برگزار شد

مجمع عمومی انجمن موسیقی ایران با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل دفتر موسیقی و دیگر مسئولان امروز دوشنبه ۳۱ خردادماه برگزار شد.

مجمع عمومی انجمن موسیقی ایران با حضور سیدمجتبی حسینی (معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، محمد اله‌یاری فومنی (مدیرکل دفتر موسیقی)، اعضای هیأت امنا، مدیرعامل، بازرس قانونی، اعضای کمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری و حسابرس مستقل دوشنبه ۳۱ خردادماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه علی نیکنام‌انزابی (مدیر عامل انجمن موسیقی ) گزارشی از عملکرد انجمن بر اساس استانداردهای حسابرسی و فعالیت‌های انجمن در سال ۱۳۹۹ از جمله تولید آلبوم‌های موسیقی، فعالیت‌های پژوهشی، کمک به شعب استانی انجمن ها، حمایت از ارکسترها، جشنواره‌های فجر، نواحی و جوان ارائه کرد. همچنین حسابرس مستقل انجمن موسیقی ایران ضمن قرائت گزارش منتهی به اسفند سال ۱۳۹۹، عملکرد انجمن موسیقی ایران را مقبول خواند. بازرس انجمن نیز ضمن تایید عملکرد انجمن، مقبول شدن عملکرد را کاری مهم و شایسته قدردانی خواند و از کمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امورهنری و مدیران انجمن قدردانی کرد.

اعضای هیات امنا نیز از معاونت هنری برای ایجاد اتساق و انضباط مالی در موسسات و انجمن‌ها تشکر کردند و نظرات خود را برای پیشرفت و توسعه انجمن مطرح کردند.

بنا به اعلام روابط عمومی معاونت هنری وزارت ارشاد، مجمع عمومی موسسات و انجمن‌های مرتبط با معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور انسجام و انضباط اداری و مالی بیشتر از سال ۱۳۹۷ به صورت مداوم و منظم و با رعایت کلیه قواعد و استانداردهای قانونی برگزار می‌شود و تکالیف قانونی هر موسسه نیز توسط کمیته حسابرسی تا حصول نتیجه پی گیری خواهد شد./ایلنا
 

کپی