اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰

پاسخ حماس به تهدیدات بنت

پاسخ حماس به تهدیدات بنت

جنبش حماس اعلام کرد، مقاومت فلسطین برای پاسخ به هر گونه حمله جدید رژیم صهیونیستی به غزه قدرت زیادی دارد و اظهارات نخست وزیر این رژیم هیچ ارزشی ندارد.

 به نقل از عربی۲۱، نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مراسم یادبود کشته شدگان حمله ۲۰۱۴ رژیم صهیونیستی به غزه گفت، حماس باید به ابتکارعمل‌های دیگر رژیم صهیونیستی عادت کند، آنها باید به رویکرد مختلف این رژیم؛ حمله و ابتکارعمل عادت کنند.

وی افزود: خشونت را تحمل نخواهیم کرد، نقطه زن کردن موشک‌ها را تحمل نخواهیم کرد و صبرمان تمام می‌شود.

بنت در سخنرانی خود به موضوع سربازان اسیر صهیونیستی نزد حماس اشاره کرد و قول داد دولتش برای بازگرداندن این سربازان تلاش کند.

سهیل الهندی، عضو دفتر سیاسی حماس در پاسخ به تهدیدات بنت و تعهد برای بازگرداندن اسرا گفت، بنت می‌داند که موضوع سربازان اسیر برای او بسیار سنگین است. فلسطین برای آزادی اسرای خود از زندان‌های اشغالگر کوتاه نخواهد آمد.

وی افزود، مقاومت گنج بزرگی است و در خصوص اسرا از هیچ چیز کوتاه نخواهد آمد، رژیم اشغالگر باید در این مورد بهای سنگینی بپردازد. حرف‌های بنت درمورد اسرا بی‌ارزش است و مصرف داخلی دارد.

الهندی ادامه داد، بنت به خوبی از توانایی‌های مقاومت خبر دارد و از میزان اهمیت تبادل اسرا نزد مقاومت آگاه است‌ مقاومت پیام بسیار روشنی به اشغالگر فرستاد و آماده است جواب کلوخ را با سنگ بدهد. آنچه در نبرد شمشیر قدس اخیرا رخ داد پیام بسیار روشنی دارد. مقاومت کوچکترین چیز را در فلسطین نخواهد بخشید.

الهندی گفت، مقاومت آمادگی و تجهیزات پاسخ به رژیم صهیونیستی را در صورت حمله این رژیم دارد. به همین دلیل نه بنت و نه دولت رژیم صهیونیستی حتی خوابش را هم نمی‌بینند که مقاومت روزی پرچم سفید را بالا بیاورد.

وی افزود، مقاومت با همه توان آماده مقابله با این دشمن جنایتکار است و دشمن باید بفهمد که مقاومت ۱۱ روز نبرد شمشیر قدس را ممکن است باز دیگر با قدرت بیشتر تکرار کند. مقاومت آرزومند جنگ نیست اما در صورت تحمیل جنگ، دشمن آنچه را قبلا ندیده، به چشم خواهد دید./ ایسنا

کپی