اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

مهدی: نمی‌توانستیم لیگ برتر را فشرده‌تر برگزار کنیم

مهدی: نمی‌توانستیم لیگ برتر را فشرده‌تر برگزار کنیم

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: نمی‌توانستیم مسابقات را فشرده‌تر برگزار کنیم چرا که ممکن بود تیم‌ها مصدومان زیادی بدهند.

سهیل مهدی پس از دیدار پرسپولیس و تراکتور در سوپرجام فوتبال ایران در مورد اینکه لیگ کشورهای همسایه به اتمام رسیده اما هنوز چند هفته به پایان مسابقات لیگ ایران زمان باقی مانده است اظهار داشت: برگزاری مسابقات در هر کشوری شرایط خاص خودش را دارد. برای مثال ما نمی‌توانیم بگوییم که عربستان درست کار کرده یا ما غلط کار کرده‌ایم.

وی افزود: ابتدا باید بیاییم و دلیل تاخیر مسابقات را ببینیم و با توجه به آن قضاوت کنیم که سازمان لیگ چه تقصیری در مورد طولانی شدن لیگ دارد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اضافه کرد: بازی ها به خاطر لیگ قهرمانان آسیا با تعطیلی یک ماهه مواجه شد و پس از آن بازیهای مقدماتی انتخابی جام جهانی را برای تیم ملی در برنامه داشتیم. از طرفی در ابتدای لیگ هم به خاطر شیوع ویروس کرونا مسابقات با تاخیر سه هفته ای آغاز شد. باید همه این اتفاقات را در نظر داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا سازمان لیگ تحت فشار ستاد ملی مقابله با کرونا قرار داشت اضافه کرد: اصلا اینگونه نیست.

مهدی در مورد اینکه چرا مسابقات به صورت فشرده‌تر برگزار نشد اضافه کرد: ما اگر می خواستیم برای مثال هر ۴ روز یک بار بازی ها را برگزار کنیم تیم ها زمان کافی برای استراحت نداشتند و از طرفی هر تیم چند مصدوم رباط صلیبی داشت.

وی اضافه کرد: اگر دقت کرده باشید سه تیم ما به مرحله بعد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند و از این نظر نگران بودیم که تیم ملی مسابقات را فشرده برگزار می کند./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

چهار بازیکن پرسپولیس و تراکتور تست دوپینگ دادند

کپی