اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

مطهری: ژن قهرمانی در خون پرسپولیس است

مطهری: ژن قهرمانی در خون پرسپولیس است

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ژن قهرمانی در خون پرسپولیسی‌ها است و این جام انگیزه ما را برای ادامه موفقیت‌ها بیشتر می‌کند.

حمید مطهری در نشست خبری پس از بازی پرسپولیس برابر تراکتور و قهرمانی سرخپوشان در سوپرجام اظهار داشت : این برد و قهرمانی را تبریک می‌گویم. همانطور که در نشست خبری قبل از بازی گفتم به قولمان عمل کردیم و جام را در تهران نگه داشتیم. این قهرمانی تقدیم به همه هواداران.

وی افزود: در نیمه نخست همان بازی مالکانه را ارائه دادیم اما تیم همیشگی نبودیم. تیم ما دو تیکه شده بود و خیلی از بازیکنان و یکی از مربیان در اختیار تیم ملی بودند. البته تیم ملی همیشه در اولیت  ما قرار داشته است.

وی ادامه داد: اگر در نیمه اول مانند همیشه نبودیم دلیلش دوری بازیکنان بود. در دو سه روز قبل سعی کردیم بازیکنان را هماهنگ کنیم و آنها را از نظر ذهنی آماده کنیم. نیمه اول خیلی خوب نبودیم اما در نیمه دوم فوق‌العاده بودیم. در بحث انتقال توپ منظم کار کردیم و موقعیت به حریف ندادیم. بازیکنان ما متعهدانه کار کردند و به آنها تبریک جانانه می‌گویم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا این قهرمانی باعث نمی‌شود انگیزه تیم برای کسب سایر جام‌ها کمتر شود، اضافه کرد: پرسپولیس همیشه تشنه قهرمانی است و این را نشان داده است. این تیم ژن قهرمانی دارد. این قهرمانی ما را برای مسابقات بعدی پرانگیزه تر خواهد کرد. مسیر سختی در پیش داریم و این بازی روحیه خوبی برای ادامه لیگ به ما داد. همیشه رو به جلو و متعهدانه پیش می رویم.

مطهری در مورد مصدومیت بازیکنان این تیم گفت: تیم ما هیچ وقت متکی به فرد نبوده است. همه بازیکنان از جوان ترین تا با تجربه ترین در اختیار تیم هستند. پیش از این هم دیدید که تیم ما تغیرات زیادی داشته اما این موضوع باعث نمی‌شود تغییری در روند تیم ایجاد شود.

تیم فوتبال پرسپولیس از امروز یکشنبه در دیدار سوپرجام فوتبال ایران به مصاف تراکتور رفت که موفق شد با تک گل عی‌سی آل‌کثیر توانست حریف را شکست دهد و چهارمین عنوان قهرمانی سوپرجام را از آن خود کند.

بیشتر بخوانید:

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و تراکتور

کپی