اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

رونالدو یک گام دیگر به علی دایی نزدیک‌تر شد+ تصویر

رونالدو یک گام دیگر به علی دایی نزدیک‌تر شد+ تصویر

کریستیانو رونالدو با گلزنی مقابل آلمان تعداد گلهای ملی خود را به عدد 107 افزایش داد.

 اگرچه بازی اول تیم ملی پرتغال برابر مجارستان تا لحظات پایانی برای آنها بسیار دشوار پیش رفت اما تیم فرناندو سانتوس نهایتاً موفق شد با درخشش دقایق پایانی کریستیانو رونالدو و ثبت دو گل توسط این فوق ستاره به پیروزی 3-0 دست پیدا کند‌.

تیم ملی پرتغال امشب در دومین مسابقه خود در رقابت های یورو به مصاف آلمان رفته است. این تیم یواخیم لوو بود که کار را بهتر آغاز کرد و چندین حمله روی دروازه پرتغال ترتیب داد اما برخلاف جریان بازی آنها گل اول را دریافت کردند.

حرکت تیمی فوق العاده بازیکنان پرتغال باعث شد توپ درون محوطه جریمه به دیه گو ژوتا برسد؛ این بازیکن در حالی که می توانست خودش به توپ ضربه بزند فداکاری قابل توجهی انجام داد و در دهانه دروازه کریستیانو رونالدو را صاحب توپ کرد. این بازیکن نیز موفق شد دروازه خالی آلمان را باز کند و تیمش را با یک گل پیش بیندازد.

کریستیانو رونالدو حالا در رقابتهای یورو سه گله شده و مهمتر این که او یک گام دیگر به رکورد علی دایی نزدیک تر شد. او حالا 107 گله است و تنها دو گل دیگر تا رسیدن به رکورد اسطوره فوتبال ایران فاصله دارد. او همچنین با به ثمر رساندن سه گل دیگر به تنهایی صاحب رکورد بیشترین گل زده در رقابت‌های ملی خواهد شد./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

پیام علی دایی بعد از صعود ایران+ تصویر

قایدی در رستوران ۲۳ میلیون فالوری+ تصویر

 

کپی