اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

تقدیر ویژه استاندار سیستان و بلوچستان از برنامه ریزی و عملکرد جهادی شرکت توزیع برق این استان

تقدیر ویژه استاندار سیستان و بلوچستان از برنامه ریزی و عملکرد جهادی شرکت توزیع برق این استان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، استاندار سیستان و بلوچستان به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و هیئت همراه عصر جمعه با حضور در مرکز دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق این استان، از عملکرد مثبت مدیر و پرسنل این شرکت در تامین برق پایدار مراکز انتخاباتی تقدیر نمودند.

احمد علی موهبتی طی این نشست اظهار داشت: پرسنل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان همواره به صورت شبانه روزی و در سخت ترین شرایط ممکن تلاش می کنند تا برق پایدار و مطمئنی به مشترکان این استان توزیع شود.

وی با بیان اینکه تابستان امسال شرایط سختی در تامین برق کشور و استان وجود دارد اظهار داشت: تمامی مشترکان برق این استان با انجام چند راهکار ساده و مدیریت بهینه مصرف انرژی می توانند یاریگر صنعت برق در تامین انرژی پایدار باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان در ادامه این نشست به وضعیت مصرف برق مشترکان این استان طی چند وقت اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به افزایش میزان رشد مصرف برق مشترکان این استان پیک مصرف برق این استان یک ماه زودتر از مشابه سال گذشته شکسته شد.

خلیل عوض زاده به میزان سقف مصرف برق این استان اشاره کرد و ادامه داد: شرکت توانیر به صورت روزانه میزان سقف سهمیه پیک استان را به شرکت ها اعلام می کند که رعایت این سهمیه در سراسر کشور الزامی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان به ظرفیت مهم دستگاه های دیزل ژنراتورهای نیروگاه های تولیدی و ادارات این استان اشاره کرد و گفت: با توجه افزایش دمای هوا طی هفته های آینده و افزایش مصرف برق، نیاز است با تأمین سوخت این دستگاه ها یاریگر شرکت توزیع برق در تامین برق پایدار باشیم.

 

کپی