اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰

شبکه چهار سیما روی آنتن می‌برد؛ پخش فصل جدید سریال «باغ وحش» و مستند «مکعب»

شبکه چهار سیما روی آنتن می‌برد؛ پخش فصل جدید سریال «باغ وحش» و مستند «مکعب»

پس از پخش فصل‌های اول و دوم سریال جدید «باغ وحش» در نوروز ۱۴۰۰ و استقبال مخاطبان از این مجموعه، فصل سوم این سریال با اتمام مجموعه نمایشی شرلوک، از بامداد روز جمعه، ۲۸ خرداد، آغاز شده است. مجله «مکعب» نیز به جدول پخش شبکه چهار سیما بازمی‌گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، سریال خارجی و جدید «باغ وحش» یک مجموعه تلویزیونی درام، علمی-تخیلی، هیجانی است که بر اساس رمانی به همین نام از جیمز پترسون ساخته شده است.
در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: تغییرات جوی و محیط زیستی باعث شده تا حیوانات درنده و وحشی شوند و به انسان‌ها حمله کنند. حالا یک دانشمند مأمور شده تا این اتفاقات را بررسی کند ولی او متوجه حقیقتی تلخ می‌شود که ممکن است باعث نابودی انسان‌ها شود.
سه فصل از این سریال تولید شده که فصل سوم آن در ۱۳ قسمت  روز جمعه، ۲۸ خرداد،ساعت صفر بامداد پخش و در ساعت ۱۸ همان روز تکرار می شود.

سری جدید «مکعب» را در شبکه چهار ببینید

با آغاز فصل تابستان مجموعه مستندهای کوتاه علمی که پیش از این در قالب برنامه «مکعب» پخش می‌شد به جدول پخش شبکه چهار سیما بازمی‌گردد.

سری جدید مجله «مکعب» که مجموعه مستندهای کوتاه علمی‌ست از شنبه ۲۹ خرداد تا چهارشنبه ۲ تیر هر شب ساعت ۲۰:۳۰ پخش و روز بعد در ساعات ۴:۳۰ و ۱۷ بازپخش خواهد شد.

مجموعه مستند کوتاه پنج قسمتی «تاریخچه غذا» محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا، اختراع پخت و پز، انقلاب کشاورزی، تخمیر، محافظت و اکتشاف، صنعت غذا و آینده غذا، عناوین هر یک از قسمت‌های این مجموعه مستند را تشکیل می‌دهد.

مجله علمی «مکعب» کاری از تامین برنامه شبکه چهار بوده و پخش سری اول آن از مردادماه ۱۳۹۲ آغاز شده و تاکنون ادامه داشته است.

کپی