اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰

شگرد عجیب سارق حرفه ای برای سرقت خودرو

شگرد عجیب سارق حرفه ای برای سرقت خودرو

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران با اشاره دستگیری سارق خودرو و کشف 6 فقره سرقت، گفت: متهم با مراجعه به رانندگان خودرو و اعلام غیر واقعی وقوع تصادف، خودرو ها را سرقت می کرد.

به گزارش ایران انلاین ،سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" بیان داشت: نهم خرداد سال جاری یکی از شهروندان ضمن تماس با مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام کرد،  خودرو اش توسط یک نفر سارق به سرقت رفته است که پرونده اولیه در کلانتری تشکیل و طبق دستور قضائی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.
وی عنوان کرد: شاکی برای تحقیقات تکمیلی در پلیس آگاهی حاضر و اظهار داشت: نهم خرداد ماه برای خرید به فروشگاهی واقع در تهرانپارس مراجعه و پس از انجام خرید در حالی که سوار خودرو بودم شخصی ناشناس سرآسیمه به بنده مراجعه و اعلام داشتند که فردی به خودروی شما بر خورد کرده، من هم از خودرو پیاده شدم و خواستم موضوع را بررسی نمایم که مشارالیه سریعاً سوار خودروی من شده و آن را به سرقت برد.
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: در ابتدا کارآگاهان به محل سرقت مراجعه و پس از تحقیقات میدانی و اخذ فیلم دوربین های محل سرقت و بررسی های لازم، سر انجام چهره متهم متواری توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و هویت واقعی متهم به اسم کریم بدست آمد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با شناسایی هویت سارق کارآگاهان در گام بعدی مخفیگاه کریم را در شرق استان تهران بدست می آورند و پس از هماهنگی با مراجع قضائی ، سرانجام بیستم خرداد ماه متهم در مخفیگاهش دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران منتقل شد.
سرهنگ کارآگاه مجیدی افزود: با انجام تحقیقات مستمر، کریم لب به اعتراف گشوده و علاوه بر سرقت خودروی موصوف به سرقت 5 دستگاه خودروی دیگر نیز معترف شد و اظهار داشت با همین شیوه موفق شدم تا کنون 6 دستگاه خودروی ایرانی مدل بالا را سرقت و تجهیزات با ارزش آنها را  بازکرده  ام.
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران در پایان گفت: با اعتراف صریح کریم به بزه انتسابی تلاش برای کشف سرقت های احتمالی کماکان در دستور کار کارآگاهان این پایگاه می باشد.

کپی