اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

واژگونی مرگبار خودروی سواری

واژگونی مرگبار خودروی سواری

واژگونی شدید یک دستگاه خودروی سواری ، منجر به مرگ راننده خودرو شد.

ساعت 3:30 دقیقه بامداد امروز در پی واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در جاده کمربندی، قبل از شهرک مهدی آباد، شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شیراز تماس گرفتند و ضمن ارائه اطلاعات به این سامانه، درخواست کمک کردندکه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 17 را به محل حادثه رهسپار کرد.

براساس گزارش اولیه این حادثه؛ یک دستگاه خودروی سواری پژو بر اثر عدم کنترل  از مسیر اصلی خارج  شده و پس از واژگونی به شدت با ستون برق برخورد کرده بود،  همین موضوع منجر به محبوس شدن راننده خودروی سواری شده بود.

نیروهای عملیات در ابتدا با رعایت موارد ایمنی و قرار دادن علائم ترافیکی در طول مسیر، اقدام به ایمن سازی اولیه محل حادثه کردند.

آتش نشانان پس از اقدام به قطع جریان برق خودرو با استفاده از ابزار مخصوص نجات، فرد محبوس را که دچار آسیب دیدگی جدی شده بود از خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه دادند.

پس از معاینات انجام شده توسط کادر پزشکی معلوم شد متاسفانه این راننده 48 ساله بر اثر وقوع این حادثه جان خود را از دست داده است.

گفتنی است؛ آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه، خودرو را جهت انجام مراحل قانونی تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.فارس 

کپی