اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
پس از شرکت در انتخابات؛

آیت الله فاضل لنکرانی: حضور مردم در انتخابات نقشه های دشمنان را بی اثر می کند

آیت الله فاضل لنکرانی: حضور مردم در انتخابات نقشه های دشمنان را بی اثر می کند

آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی گفت: مردم عزیز یقین داشته باشند که این رای ثواب بسیار بسیار بالایی دارد و هیچ تردیدی در این نیست که از عبادت های بسیار بزرگ است.

آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی گفت: مردم با حضور خود در انتخابات، نقشه های دشمنان را بی اثر کنند.

آیت الله فاضل لنکرانی صبح امروز پس از شرکت در انتخابات با بیان این مطلب با اشاره به حساسیت این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، افزود: مردم عزیز بیش از چهل سال ‌پای این انقلاب و این نظام و ارزش های آن ایستادند و امیدواریم که این بار هم با حضور بسیار چشمگیر در این دوره حساس از انتخابات و با انتخاب اصلح، موجب تحکیم نظام اسلامی بشوند.

وی ادامه داد: مردم عزیز یقین داشته باشند که این رای ثواب بسیار بسیار بالایی دارد و هیچ تردیدی در این نیست که از عبادت های بسیار بزرگ است. این رای، رای به شخص نیست؛ رای به نظام اسلامی است و رای برای تدام این انقلاب با عظمت ماست و رای به اسلام است و این مطلبی است که شعار نیست و ‌واقعیت است.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) ادامه داد: من امیدوارم که این دوره از انتخابات سبب یاس بیشتر دشمنان بشود و نقشه های دشمنان و خواب هایی که دشمنان برای این نظام دیده اند از بین برود. من فکر می کنم دشمنان ما در هیچ دوره ای به این نحو متحد نبوده اند برای اینکه مردم را به عدم حضور در انتخابات تشویق کنند. سیاست همه دشمنان و محور کارشان بر عدم حضور مردم است.

وی ابراز امیدواری کرد که مردم  حضور چشمگیری در انتخابات داشته باشند و با رای خود، دشمنان را برای همیشه مایوس کنند./جماران 

کپی