اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

معاون فرماندار تهران: صندوق‌های رای به منازل بیماران کرونایی می‌روند

معاون فرماندار تهران: صندوق‌های رای به منازل بیماران کرونایی می‌روند

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تهران اعلام کرد: برای اخذ رأی بیماران بستری در بیمارستان‌ها و منازل پنج صندوق سیار ویژه با تجهیزات و پوشش گان‌های بهداشتی در نظر گرفته شده است.

حسین سروری با اشاره به اینکه شرایط انتخابات در تهران نسبت به سایر استان‌ها متفاوت است افزود: مردم می توانند با شماره گیری تلفن ۸۸۷۵۵۳۶۰ تماس گرفته تا عوامل با تجهیزات کامل و پوشش گان بهداشتی، آرای این شهروندان بیمار را اخذ کنند.


وی بیان کرد: ستاد انتخابات در فرمانداری تهران از آذر ماه سال گذشته علاوه بر تشکیل ۱۰ کمیته تخصصی نیز ۳۰۰ جلسه رسمی انتخاباتی را برگزار کرده است. 

سروری ضمن رعایت پروتکل ها و دستورالعمل موارد بهداشتی در شعب اخذ رای پایتخت تاکید کرد: فعالیت ما در ۲ بخش ساماندهی شعب و ساماندهی نیروها در بخش ستاد انتخابات انجام شده است. 

معاون فرماندار تهران بیان کرد: انتخابات امسال در تهران حاصل تلاش بی وقفه مدیران و پرسنل رخ داده است که از این حیث نسبت به دوره گذشته انتخابات شاهد افزایش ۲۲۱ شعبه اخد رای بوده ایم  تا بتوان شاهد و زمینه استقبال مردم در شرایط کرونایی افزایش دهیم. 

سروری اضافه کرد: در انتخابات پیش رو ۹۰ هزار نیروی انسانی در بخش حوزه اجرا، نظارت، بازرسی و پشتیبانی فرآیند انتخاباتی را بر عهده دارند. 

رئیس ستاد انتخابات شهر تهران افزود: همچنین در این دوره شاهد افزایش یک و نیم برابری تعرفه نسبت به سال ۹۶ هستیم تا در این خصوص هیچ گونه مشکلی و کمبودی در میزان مشارکت در این زمینه نباشیم. 

معاون فرماندار تهران خاطر نشان کرد: برای برگزاری در انتخابات پایتخت سه هزار و ۷۹۰ شعبه اخذ رأی در پایتخت دیده شده و با نظر ستاد انتخابات آرا شهروندان را دریافت خواهند کرد. 

گفتنی است که انتخابات ۲۸ خرداد ماه از ساعت ۷ صبح آغاز شده و تا ساعت ۲۴ ادامه دارد که با استقبال مردم امکان این زمان تا ساعات بامدادی روز شنبه وجود خواهد داشت./ ایرنا 

۲۴۰ صندوق سیار برای بیماران کرونایی در بیمارستان‌ها/ رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در تهران خوب است


 

 

 

کپی