اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تاکنون تخلف در رعایت پروتکل‌های بهداشتی شعب اخذ رای گزارش نشده است

تاکنون تخلف در رعایت پروتکل‌های بهداشتی شعب اخذ رای گزارش نشده است

بازرس ویژه هیات نظارت بر انتخابات در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی کشور گفت: شعب اخذ رای باید به صورت کامل به ماسک و مواد ضدعفونی کننده مجهز باشند.

ابراهیم سیفی ظهر امروز در حاشیه از بازدید از شعبه اخذ رای واقع در مصلی قبا شهرستان قوچان در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: در ششمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تعداد بازرسین افزایش یافته به گونه‌ای که حتی در روستاها هم بازرس  اعزام شده تا در بحث انتخابات بتوانند به بهترین شکل نظارت داشته باشند.

وی با تاکید بر عدم ارسال گزارش مبنی بر تخلف در حوزه‌های انتخابیه و شعب اخذ رای گفت: اگر تخلفی اعلام شود با هماهنگی هیات نظارت و در صورت احراز تخلف صندوق باطل شود.

بازرس ویژه هیات نظارت بر انتخابات ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای کشور با اشاره به انجام اقدامات لازم مبنی بر تجهیز شعب اخذ رای برای رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار کرد:تاکنون تخلفی پیرامون عدم رعایت پروتکل های بهداشتی گزارش نشده است اما شعب اخذ رای باید به صورت کامل به ماسک و مواد ضدعفونی کننده مجهز باشند.همچنین با نصب بنر خارج از شعب اخذ رای اطلاع رسانی لازم جهت ممانعت از حضور افراد بدون ماسک به داخل شعبه انجام شده است./ ایسنا 

 

 

 

کپی