اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

واکنش سخنگوی ستاد ابراهیم رئیسی به نابسامانی در برگزاری انتخابات

واکنش سخنگوی ستاد ابراهیم رئیسی به نابسامانی در برگزاری انتخابات

سخنگوی ستاد سیدابراهیم‌ رییسی در واکنش به نابسامانی در برگزاری انتخابات گفت: از استان‌ها در شعب خبر خوبی نه در زمان شروع و نه در توزیع کارت‌ها نمی‌آید. امیدوارم زودتر این وضع ساماندهی شود.

مهدی دوستی روز جمعه در واکنش به نابسامانی در برگزاری انتخابات در اینستاگرام نوشت: از استان‌ها در شعب خبر خوبی نه در زمان شروع و نه در توزیع کارت‌ها نمی‌آید. امیدوارم زودتر این وضع ساماندهی شود. گویا مدیریت صبح جمعه‌ای تکرار می‌شود.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، نخستین میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ( ۶ حوزه انتخابیه تهران، تفرش، کبودرآهنگ، گچساران، آستانه اشرفیه و میانه) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری (۴ حوزه تهران، قم، خراسان رضوی و مازندران) امروز -جمعه ۲۸ خرداد- برگزار می‌شود. 

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور شمار افراد واجد شرایط در این انتخابات ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر است که از این تعداد، یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی هستند. 

زمان آغاز فرایند انتخابات از ساعت ۷ صبح جمعه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت و امکان تمدید ساعت اخذ رای تا ساعت ۲ بامداد شنبه وجود دارد./ ایرنا

 

 

  

کپی